Namo gyventojų susirinkime išsakyti rūpesčiai ir daug diskutuota

2021-11-25, „Šilokarčemos“ informacija
Susirinkimo dalyviai drąsiai išsakė savo problemas.
Susirinkimo dalyviai drąsiai išsakė savo problemas.

Lapkričio 16-osios vakarą Šilutės m. Taikos gatvės 10-ojo namo gyventojai surengė susirinkimą. Jo metu netrūko diskusijų, iškeltos problemos ir susipažinta su bendruomenės pareigūne.

Namo Saugios kaimynystės atstovė Veronika Gadliauskienė pirmiausia pristatė Tauragės AVPK Šilutės policijos pareigūnę Jurgitą Kaktienę, kuri visiems priminė daug svarbių dalykų.

Taikos g. 10 namas yra vienas pirmųjų, kuris pasipuošė lentele, informuojančia, kad prie jo draudžiama rūkyti. Todėl pareigūnė priminė, kad įstatymai išties draudžia rūkyti ir balkonuose. Ji taip pat priminė automobiliuose nepalikti daiktų, nes tai gali pritraukti ilgapirščius.

Daug diskutuota apie komentarus viešoje erdvėje. J. Kaktienė priminė, kad neverta pasiduoti provokacijoms ar emocijoms ir visada galvoti, ką rašai, nes už žodžius gali tekti atsakyti.

Policijos pareigūnė prašė gyventojų neprisidėti ir prie patyčių, mokyti savo atžalas būti tolerantiškais, kad jie iš šeimos nusineštų į mokyklą tik geras mintis, norėtų būti draugiškais. Tą vakarą pareigūnė nestokojo patarimų, o gyventojai mielai įsitraukė į diskusijas, dalijosi pastebėjimais.

Į susirinkimą buvo pakviesta ir Šilutės rajono savivaldybės tarybos narė Lijana Jagintavičienė. Jai išsakyta krūva bėdų, kurias politikė pažadėjo pabandyti išspręsti. O jų būta įvairių: negenėti medžiai, nesusikalbėjimas su namo administratoriumi „Šilutės būstas“, verslininkų statomos transporto priemonės, nesusikalbėjimas su savivaldybės darbuotojais ir t. t.

Susirinkimo dalyviams V. Gadliauskienė padėkojo, kad gyventojai rado laiko ir atėjo, išsikalbėjo, drąsiai išsakė savo bėdas.


Straipsnio komentarai

Dzyvų dzyvai,2021-11-25
,,Šilutės būstas" apsireiškė, su persona raudonais lampasais. Tipo, aš čia turgaus generolas ! Todėl ir povyza - rankos ant krūtinės. Nėra komentarų, cirkas už dyką.... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Elyte2021-11-25
Aš ir galvoju, nuo kada apie laiptinės susirinkimus rašo žiniasklaida, o čia paaiškėjo gi viskas - proga pasireklamuoti laikraščio darbuotojai poniai Jagintavičienei Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?