2022 metų vonios interjero tendencijos

2021-11-24, Pranešimas spaudai

Kiekvieni nauji metai į mūsų gyvenimą įneša tam tikrų pokyčių, todėl nieko nuostabaus, jog nusprendžiame šiek tiek pakoreguoti namų aplinką. Nepaliestas nelieka ir vonios kambarys – interjero dizaineriai jau dabar dalinasi idėjomis, kurios bus populiarios 2022 metais. Jei planuojate atnaujinti ar dar tik įsirenginėjate šią namų erdvę, siūlome susipažinti, kokios tendencijos bus pačios madingiausios.

Tamsūs atspalviai

Jau praėjusiais metais buvo daug kalbėta apie tamsių vonios kambarių atgimimą – akivaizdu, kad ši tendencija šiemet tik dar labiau įtvirtins savo pozicijas. Žinoma, jei iki šiol laikėtės šviesios spalvų schemos, nebūtina planuoti kardinalių pokyčių, tačiau jei atnaujinsite tam tikrus elementus, atkreipkite dėmesį ir į juodus gaminius. Jie bendram interjerui suteiks elegancijos ir lengvos prabangos.

Subtilūs akcentai

Auksinis žalvaris, juodasis metalas ir nedideli akmenukai sukuria nuostabius derinius su natūralia mediena, stiklu, kvarcu ar betonu – turėkite tai omenyje galvodami apie apdailą. Taip pat niekuomet nesuklysite pasirinkę keramikinius gaminius: jie vonios kambariui suteikia ryškumo, sustiprina natūralų ekologiško dizaino grožį ir puikiai tinka tuomet, kai yra plėtojamas modernus interjeras.

Natūralumas

Galima sakyti, jog natūralumo ir tvarumo idėjos pamažu užkariauja pasaulį, tad jomis šiais metais bus užkrėstas ir vonios kambario interjeras. Šioje erdvėje dažniau išvysime natūralias medžiagas ar medienos imitacijas. Taip pat siūloma surasti vietos žaliuojantiems augalams – dėl to kambarys taps tik dar jaukesnis. Gamta į šią patalpą įsiverš ir kalbant apie spalvas – ypač madingi bus šilti terakotos, žali ar šiferio atspalviai. Taip pat nesuklysite pasirinkę abrikosų, molio, smėlio, degintų apelsinų ir gilių plytų tonus.

Suplanuotas netobulumas

Interjero dizaineriai šiemet siūlo nesistengti sukurti tobulo vonios kambario – verčiau plėtokite kviečiančią, jaukią atmosferą, jog atrodytų, kad šia patalpa iš tiesų yra naudojamasi. Žinoma, tai nereiškia, kad viską turėtumėte suversti aukštyn kojomis, tačiau kelios paprastos detalės gali padaryti ženklius skirtumus. Pavyzdžiui, daiktų laikymui naudokite žavius krepšelius ar medines dėžutes, rankšluosčius sudėkite į atviras lentynas po kriaukle, o susuktą chalatą įdėkite į pintą krepšį. Pokyčiai tikrai bus akivaizdūs.

Laisvai pastatomos kriauklės

Šiais metais ypač bus madingi didesni, laisvai pastatomi praustuvai, kurie interjerui suteiks dar daugiau charakterio – nustebsite, kokius reikšmingus pokyčius gali atnešti vos viena detalė. Šių gaminių dizainas taip pat turėtų būti ekologiškesnis, o forma dažniau bus pailga.

Bendros vonios ir dušo zonos

Turintiems šiek tiek daugiau erdvės, siūloma neapsiriboti tik ankšta vonia su dušo galvute ir užuolaidomis – jei stikline pertvara atskirsite dalį kambario, čia tilps ir dušas, ir vonia. Tokia bendra koncepcija 2022 metais bus atrandama iš naujo – ją dizaineriai vertina kaip praktišką ir patogią. Tačiau nereikėtų manyti, kad jai reikia ypatingai daug vietos – jei pasirinksite pakankamai kompaktišką vonią, tokią viziją bus dar lengviau paversti realybe. Platų šių įrenginių pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje arba paspaudę čia.

Įdomios sienos

Pagrindinis vonios kambarys – galimybė pasimėgauti prabangiomis detalėmis, tad jeigu planuojate keisti sienų dekorą, atkreipkite dėmesį į įdomesnius sprendimus. Galite pasirinkti didesnius raštus, gėlių motyvus ar išbandyti ryškesnes spalvas. Prie jų puikiai derės minkšta kėdė ir subtilus šviestuvas.

Tikėtina, kad tarp visų šių idėjų surasite bent kelias, kurias nuspręsite pritaikyti savo vonios kambaryje. Visgi, ši patalpa yra skirta atsipalaidavimui, todėl svarbiausia, kad joje jaukiai jaustumėtės Jūs patys – net ir tuomet, jei pasirinkti sprendimai neatitinka vyraujančių madų.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?