Daromės gelinį manikiūrą - kurią lempą rinktis?

2021-11-25, Pranešimas spaudai

Moterims, trokštančioms namų sąlygomis pasidaryti gelinį manikiūrą, kyla daug klausimų. Ar labiau apsimoka pirkti rinkinį, ar priemonių ieškoti atskirai? Kokie yra pagrindiniai gelinio manikiūro įrankiai? Galų gale, kurią lempą rinktis - UV ar LED? Paskutinis klausimas iš tiesų yra aktualus, nes būtent lempa yra bene brangiausias gelinio manikiūro atributas.

Svarbiausia, išsikelkite sau rūpimus klausimus ir kriterijus

Jeigu norite manikiūrą pasidaryti greičiau nei įprastai, rinkitės LED lempą. Priežastis paprasta - led lempos nagams laką sutvirtina šiek tiek greičiau (nuo keliasdešimt sekundžių iki minutės), o renkantis UV tipo lempą palaukti teks ilgiau (maždaug porą minučių). Tuo atveju, jei norite manikiūrą atlikti ne tik sau, bet ir draugėms, tikėtina, jog UV lempa gali būti prastas pasirinkimas. Žinoma, turinčioms kantrybės, tokio varianto atmesti nereikėtų, jei pagal kitus kriterijus Jums tinkamesnė yra UV lempa nagams. Čia vertėtų nepamiršti kito svarbaus dalyko - didelę įtaką lempos efektyvumui turi jos galingumas. Gera tiek UV, tiek LED lempa turi turėti mažiausiai 30 vatų.

Jeigu namuose neturite daug vietos, Jums priimtinesnis pasirinkimas bus UV lempa. Žinoma, tai nėra faktinis dalykas, tačiau pastebima, jog LED lempos yra didesnės, joms reikės sukurti specialią vietą. Taip pat jos ir sveria daugiau nei UV variantas. Nors jų dydžiai labai smarkiai nesiskiria, kartais esame tokioje situacijoje, kai net keli parametrų skirtumai gali netikti norint daiktą padėti į turimą vietą.

Jeigu turite pakankamai didelį biudžetą, laisvai galite pirkti LED lempą. Šis įrenginys daug moterų atsiperka, nes tarnauja šiek tiek ilgiau nei UV lempa. Aišku, tai taip pat priklauso ir nuo prekinio ženklo, ir nuo bet kurios lempos prižiūrėjimo metodų, ir valymo dažnumo. UV lempos dažnai būna pigesnės, tad taupant, ypač pradedantiesiems, kurie gelinį manikiūrą mato kaip hobį, vertėtų apgalvoti įsigyti būtent šį tipą. 

Jei norite tokios lempos, kurią reikėtų prižiūrėti šiek tiek mažiau, rinkitės LED lempą. UV lempos neretai reikalauja dažno lempučių keitimo, kai tuo tarpu led lempos nagams yra labiau ilgaamžiškos - su tokiu tipu nepakeitus lemputės galima ištempti net iki šios paskutinės veikimo dienos. Vertėtų atminti, kad populiarėjant ir į dienos šviesą vis labiau kylant ekologijos svarbai, LED tipo lempos yra daug saugesnės. Tokį įrenginį galėsite priduoti ir prikelti antram gyvenimui.

Nepamirškite trečio geliniam manikiūrui skirtos lempos tipo

Jei nenorite vargti su šiais pasirinkimais ir jie skamba pernelyg komplikuotai, reikėtų išbandyti hibridinę lempą. Jos veikimo principas veikia tiek UV, tiek LED tipo lempų produktams. Pavyzdžiui, nusipirkę prie UV lempos priderintų lakų nagų lakavimui nesuklysite (kaip padarytumėte, jei turėtumėte LED lempą), kadangi hibridinis pasirinkimas yra universalus ir tvirtinantis bet kurį gelinį laką.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!