Ką padovanoti draugei šv. Kalėdų proga?

2021-11-25, Pranešimas spaudai

Nesvarbu, kaip gerai pažįstame savo draugę, kartais sugalvoti, ką jai padovanoti, gali būti sudėtinga. Ir tai tikrai nereiškia, jog nesidomite žmogumi, tiesiog gyvename tokiais laikais, kai atrodo, jog visi viską turi. Tad, kad dovaną išrinkti savo artimai draugei būtų bent kiek paprasčiau, šiame straipsnyje pateiksime keletą pasiūlymų, kuo galėtumėte ją nustebinti. 

Piniginė

Ne paslaptis, jog piniginė yra toks aksesuaras, kurį naudojame bene kiekvieną dieną. Dėl šios priežasties jos su laiku susidėvi, kas gali kelti nepatogumų laikant pinigus, ar tiesiog nebeatrodo taip gražiai, kaip atrodė vos tik ją įsigijus. Tad, jei žinote, jog draugė seniai nekeitė savo piniginės, galite jai padovanoti naują! Piniginės internetu gali būti idealus būdas pasirūpinti šia dovana iš anksto, kadangi čia rasite be galo didelį jų pasirinkimą – spalvų, modelių ir dydžių įvairovė tikrai padės išrinkti geriausiai tinkantį aksesuarą savo draugei. 

Pakabukas ant kaklo

Labai miela dovana gali tapti ir pakabukas ant kaklo. Galbūt jį išrinksite asmeniškai savo draugei, o gal padovanosite draugystės pakabuką, t.y. kai tokį patį turės ir ji, ir jūs. Kad ir kurį iš šių variantų pasirinksite, galite nė neabejoti, jog draugei jis be galo patiks, ypač, jei ji mėgsta puoštis. Dabar itin madingi pakabučiai iš pirmosios vardo raidės, tad vienu tokiu tikrai galėtumėte nustebinti ir savo draugę. Personalizuotos dovanos visuomet sušildo širdį!

Namų kvapas

Dar viena dovanos idėja – namų kvapas. Kadangi jaukūs namai dažnam asocijuojasi ne tik su šiluma, bet ir su skaniu jų kvapu, galite vieną tokių išrinkti ir savo draugei. Galite rinktis iš tokių variantų: purškiamų ar su lazdelėmis namų kvapų, aromatinių kortelių, žvakių arba smilkalų, priklausomai nuo to, ką labiausiai mėgsta žmogus, kuriam tai dovanosite. O, jei nežinote, kokį kvapą reikėtų pasirinkti, galite išmėginti klasikinius kvapus, kurie patinka daugeliui – vanilės, medžio ar gintaro. 

Rankų darbo kepiniai

Turėkite omenyje, jog tam, kad galėtumėte nustebinti žmogų, tikrai nebūtinos materialios dovanos. Labai šilta dovana gali tapti ir jūsų rankomis pagaminti kepiniai. Tai gali būti su Kalėdomis dažnai itin asocijuojami imbieriniai sausainiai, „Panettone“ ar tie patys kūčiukai. Receptų internete galite rasti pačių įvairiausių, nuo sunkiausių iki lengviausių. Kaip bebūtų, nesvarbu, kurį iš jų pasirinksite, tokia dovana tikrai maloniai nustebins kiekvieną, kam ją įteiksite.

Laikas kartu

Galiausiai, paskutinis, tačiau tikrai ne prasčiausias dalykas, kurį galite padovanoti savo artimai draugei – laikas kartu. Nenuostabu, jei kartais taip užsisukate rutinoje, jog susitikti su širdžiai mielais žmonėmis neišeina taip dažnai, kaip norėtumėte. Būtent dėl to pasinaudokite idėja padovanoti savo laiką. Galbūt tai bilietai į spektaklį ar į kiną, kvietimas į degustacinę vakarienę ar kelialapis į SPA centrą? Kad ir kas tai būtų, draugė tikrai apsidžiaugs gavusi tokią dovaną, kadangi galės ne tik atsiplėšti nuo dienos darbų, bet ir pabūti kartu su jumis. 

Taigi, tikimės, jog šios idėjos buvo naudingos ir kažkurią iš jų pavyks pritaikyti, norint nustebinti savo draugę ar drauges. Visgi, jei sugalvosite dovanoti piniginę, ją galite patogiai įsigyti iš čia, kur rasite labai gerą kainos ir kokybės santykį!


Straipsnio komentarai

jo2021-11-25
pirmiau sulaukti Kalėdų išvakarių reikia ir atsisakyti reklamuojamo šlamšto pirkimo... Komentaras patinka Komentaras nepatinka