Fanfarinio pučiamųjų instrumentų orkestro ,,Pamarys“ pasiekimas

2021-12-01
Kolektyvas „Pamarys.
Kolektyvas „Pamarys.
Koncertas po koncerto, viena repeticija po kitos – tokia būdavo įprasta Lietuvos pučiamųjų orkestrų kasdienybė ikipandeminiu laikotarpiu. Pastarieji dveji metai buvo ypatingi ir neįprasti visam pasauliui. Į šiuos metus galime žiūrėti, kaip į šimtus prarastų galimybių – nukeltų ar atšauktų koncertų, premjerų, renginių ir gyvų susitikimų.

Lapkričio 20 dieną Palangoje po beveik dvejų metų pertraukos įvyko XXI Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionatas, subūręs 30 geriausių profesionalų ir mėgėjų orkestrus. Kolektyvai varžėsi penkiose kategorijose, o po konkurso Palangos koncertų salėje vyko įspūdinga čempionato apdovanojimo ceremonija ir Gala koncertas, kuriuo metu klausytojai išgirdo ilgai lauktus ir pirmą kartą į Lietuvą atvykusius svečius iš Austrijos – MNOZIL BRASS ansamblį.

Šilutės meno mokyklos fanfarinis pučiamųjų instrumentų orkestras ,,Pamarys“, vadovas ir dirigentas Gražvydas Raila, koncertmeisteriai Edgaras Noreika ir Arnoldas Rumšas, puikiai paruošę orkestrą ,,Pamarys“ kolektyvą A kategorijoje, kurioje dalyvavo devyni orkestrai, laimėjo I vietą ir pripažintas geriausiu fanfariniu orkestru. G. Raila iškovojo geriausio dirigento diplomą.

Vadovas G. Raila sveikina kolektyvo narius, dėkingas tėveliams už palaikymą bei mokyklos pučiamųjų ir mušamųjų skyriaus mokytojams, į bendrą visumą sujungusiems daugybę vertingų idėjų ir įdėjusiems nemažai triūso, ruošiant mokinius.                                                                                                                  

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!