Savaitės citatos

2021-12-02, Respublika.lt ir Šilokarčemos informacija

Skelbiame populiariausias praėjusios savaitės politikos ir visuomenės veikėjų citatas.

„Krantine naudotis tikrai bus kam.

„Ko pergyvenate, šiandien skiriama ir naudojama. Rytoj bus kaip bus“, - diskusijų metų klausime dėl pritarimo dalyvauti projekte „Žuvininkystės produktų iškrovimo vietos infrastruktūros gerinimas Uostadvario kaimo krantinėje“ kalbėjo Steponas Kazlauskas.

„Akivaizdu, kad tie, kurie mažai uždirba, sumoka daugiau. Daug metų apie tai kalbame, bet nieko neišeina", - pagaliau ir parlamentaras Algirdas SYSAS pripažįsta, kad ir jis pats, ir jo kolegos tik pakalbėti greiti.

Jeigu nesugebi kažko kurti mieste, tik medžius sodinti ant asfalto, tai tu pradedi kariauti su paminklais", - Petro Cvirkos paminklo nukėlimo proga sostinės valdžiai „krimstelėjo" ir ekspremjeras Saulius SKVERNELIS.

„Užuot pamokius kokią nors gentį Afrikoje demokratiškai išsirinkti merą, geriausia, ką galima padaryti, - tai netrukdyti jiems gyventi", - tapytojo Giedriaus KAZIMIERĖNO patarimas politikams, „demokratijų" eksportuotojams.

„Durno, bet savo" politika taip pat atsirado ne šiandien ir buvo naudojama ne tik konservatorių daugumos", - anot Kovo 11-osios akto signataro Egidijaus BIČKAUSKO, šia prasme nuo sovietmečio nenutolome nė per žingsnį.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?