Provincija nustebino didmiestį

2021-12-06, „Šilokarčemos“ informacija
Komanda pristatė kolekciją „Venera“.
Komanda pristatė kolekciją „Venera“.

Grožio salono „Pas Jeleną“ savininkė, kirpėja, vizažistė, stilistė, fotografė ir daugybės gražių idėjų autorė Jelena Jankauskienė turi kuo pasidžiaugti. Jau ne kartą rašėme apie tai, kad ji dalyvauja įvairiuose konkursuose, nuolat tobulina savo žinias, įgyja naujų įgūdžių. Šį kartą ji su savo komanda skubėjo į Kauną. Čia lapkritį Žalgirio arenoje vyko talentų šou. Komanda pasirodė išties šauniai.

Komanda buvo pastebėta

Komanda paruošė kolekciją „Venera“.

„Kai moteris atsiduoda savo aistringai prigimčiai, o meilė užplūsta jos širdį, jos mintys įsisiautėja, tampa nežabotomis ir nuostabiomis. Jos energija plūsta, jos širdis išsiplečia. Ji atsisako paguodos ir atmeta kompromisus. Staiga prieš jos akis sušmėžuoja užburianti karalystė, neaprėpiama ir magiška – joje esančios Deivės karalystė.

Ir tada viskas pasikeičia... Ji - Moteris... Ji - Deivė.. Ji - Venera... Jos planeta – Vakarinė žvaigždė ir amžinasis ryšys, nustatytas tarp Veneros ir vandenynų bei dausų karūnavo ją Dangaus Ponia. Ji – paslapčių skrynia... Jai dovanotas pasaulio grožis... Ji nerimstantis meilės vulkanas... Ji – slapčiausi troškimai... Ji vaisius dovanojantis alyvmedis... Ji – VENERA“, - taip prasidėjo pagėgiškės komandos pristatymas talentų šou. Balsas, įgarsinęs pateiktus žodžius, skambėjo iškilmingai ir tuo pačiu labai paslaptingai.

Taigi, šios komandos darbas nustebino ne vieną. Pasak J. Jankauskienės, ne iš vieno renginyje teko išgirsti tai, kad yra ką pasimokyti iš jų komandos, ir tai labai džiugino.

„Moka ir provincija nustebinti didmiesčių atstovus“, - kalbėjo grožio pasaulio specialistė.

Komandą sudarė „Veneros“ kolekcijos autorės: šukuosenų meistrė Jelena Vainilavičienė (Kaunas), makiažo meistrė - Jelena Jankauskienė (Pagėgiai), modeliai Augustė Macijauskaitė, Gabija Patricija Popaitė, Kamilė Klasauskaitė, Gabrielė Sedleckaitė, Kornelija Tamašauskaitė ir Edita Augaitė, fotografė, vaizdo klipo autorė Rasita Liulienė, klipo įgarsintojas Eugenijus Šaltis,

muzikinių kūrinių atlikėja Milda Jašinskaitė-Jasevičienė, žinomos dainos lietuviško kūrinio autorė Vaida Petrauskienė.

Kolekciją „Venera“ pristatę asmenys dėkoja rėmėjui Pagėgių savivaldybės tarybos nariui Kęstui Komskiui, partneriams - Pagėgių savivaldybės Vydūno viešėjai bibliotekai, Tauragės radijui.

Neužtenka būti vienos srities specialiste

Pagėgiuoe ir J. Jankauskienę puikiai pažįsta. Ji mielai dalyvauja ir tarptautiniuose konkursuose. O karantino metu ji irgi rankų nenuleido. Renginiuose sudalyvavo ir nuotoliniu būdu.

„Profesionalus makiažas sparčiai įžengė į mano gyvenimą po pilno kurso makiažo mokymų pavasarį, 2021 metais, pas pasaulio čempionę, technikos pieštuku autorę Taisiją Vasiljevą (Ukraina). Mokymo programa: saloninis makiažas, smoky eye, spalvotas makiažas, podiumo, kreatyvus vestuvinis makiažas ir dar daug kitų subtilybių bei paslapčių teko išmokti pas pasaulio čempiones. Tokie mokymai stumia eiti tik į priekį. Greitai bus paskelbti pasaulio čempionato rezultatai, kuriame dalyvauju su Lietuvos komanda ir aš“, - kalbėjo naujų idėjų nestokojanti pašnekovė.

Ne kartą J. Jankauskienė pasakojo, kad į konkursus ji vyksta demonstruoti ir visažistės, ir kirpėjos gabumų. Be to, išmanyti turi ir stilistiką, mat, anot jos, visos šios sritys yra tarpusavyje susijusios, todėl būti vienos srities profesionalu nepakanka. 

„Moters grožis priklauso ne nuo gyvenamosios vietos, o nuo jos vidinės būsenos“, - įsitikinusi J. Jankauskienė.

 

Reklama: grožio chirurgija


Straipsnio komentarai

nesupratau,2021-12-07
iš kokio čia siaubo filmo jas ištraukė? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
koreliacija2021-12-06
minusas tame, kad dirbtinai lyginant veido raukšles, lygėja ir smegenų paviršius. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?