Donato Motiejūno širdį užkariavo iš Šilutės kilęs modelis Brigita Gaižauskaitė

2021-12-08

Krepšininkas Donatas Motiejūnas – nebe vienišas. 31-erių sportininko širdį užkariavo iš Šilutės kilęs modelis ir šokėja Brigita Gaižauskaitė (23 m.).

Įsimylėjeliai šiltų jausmų vienas kitam neslepia.

„Monaco“ klubui atstovaujantis krepšininkas ir tituluota gražuolė socialiniuose tinkluose pasidalijo bendra jųdviejų asmenuke. 

Nuotraukoje Donatas žiūri į kamerą, o Brigita, užmerkusi akis, laiko padėjusi galvą ant mylimojo krūtinės.

2018-aisiais, duodama interviu „Lietuvos ryto“ žurnalui „Stilius“, Brigita pasakojo, kad pirmą kartą grožio konkurse dalyvavo 2015-aisiais.

„Modelis Karolina Toleikytė pakvietė sudalyvauti „Miss Fashion TV“. Čia pavyko prasibrauti į geriausiųjų dvyliktuką. Kadangi tai buvo pirmoji mano tokia patirtis, rezultatu labai džiaugiausi. Paskui buvo „Miss New World“ – patekau į finalininkių penketuką ir laimėjau Mis bikinio titulą“, – pasakojo Brigita.

Vilniaus Gedimino technikos universitete studijavusi B.Gaižauskaitė svarstė, kad natūralumas yra savybė, kurią kiekviena mergina turi stengtis kuo ilgiau išlaikyti.

„Niekada nesupratau ir nesuprasiu merginų, kurios būdamos mano metų pasiputlina lūpas ar pradeda varstyti plastikos chirurgų kabinetų duris, nors tam nėra jokios būtinybės. Natūralumas kiekvieną iš mūsų daro išskirtinę ir savitą. Kiekvienai panelei patarčiau nesistengti supanašėti, o mylėti save tokią, kokia yra“, – tąkart pasakojo Brigita.

D.Motiejūnas su sutuoktine Paulina Popek susilaukė sūnaus Adomo. 2020-aisiais, duodamas interviu žurnalui „Moteris“, krepšininkas teigė su sūnaus motina gyvenantis atskirai. 

„Adomas yra didžiausias mano gyvenimo pasiekimas, prieš jį nublanksta visa krepšinio karjera. Jaučiuosi atsakingas už savo vaiką. <...> Šiuo metu su Paulina gyvename atskirai. Kartais jie atvyksta pas mane į Kiniją, kartais aš nuvažiuoju pas juos, bet sūnų matau kur kas rečiau, nei norėčiau. Tai labai slegia. Visi, kurie turi vaikų, supras, apie ką kalbu... Deja, daugybės padarytų dalykų atitaisyti neįmanoma. Lieka prisiimti kaltę už savo klaidas ir stengtis jų nekartoti. Tai ir darau. Mano treneris padeda man išlaikyti emocinę pusiausvyrą“, – žurnalui „Moteris“ sakė D.Motiejūnas.

lrytas.lt


Straipsnio komentarai

Istrinkit2021-12-08
Straipsnis siandienos o kada kažin Motiejūnas Kinijoj gyweno? Ar palei autorių skraido jis iš Kinijos i treniruotes ir varžybas kiekvieną dieną? Kartais jie atvyksta pas mane i Kinija?????? ????????????Reikia bent truputį sekti o ne iš senų straipsnių kopijuoti Komentaras patinka Komentaras nepatinka