„Salūno“ pergalės tarptautiniame čempionate

2015-03-04

Suteikti galimybę parodyti save ir savo gabumus, išrinkti geriausius šokių kolektyvus atskirose kategorijose, kovo 28 d. sukvietė tarptautinis šokių čempionatas „Euro dance 2015“, kuris vyksta Panevėžio „CIDO arenoje“. Šilutės šokių klubas “Salūnas” tokio lygio šokių čempionate dalyvavo pirmą kartą. “Salūno” dvi grupės pasirodė Pop dance stiliaus jaunių ir  juniors grupėse.

Kiekvienoje amžiaus ir stiliaus grupėje buvo skelbiami net 6 vietų laimėtojai pagal surinktų balų skaičių.

 I, II, ir III vietos laimėtojai buvo apdovanojami festivalio  taurėmis . Šiame šokių čempionate buvo varžomasi Show dance, Street dance, Pop dance, Contemporary dance, character dance  stilių kategorijose. Čempionate dalyvavo geriausios Lietuvos šokių grupės ir kolektyvai,  televizijos projektų  laimėtojai – taip pat aukščiausio lygio šokių konkursų dalyviai ir laimėtojai iš Latvijos,  Baltarusijos, Vokietijos.

Šokių kolektyvo „Salūnas“ ( vadovės Reminta Stoškuvienė ir Živilė Bartkienė ) jame dalyvavo pirmą kartą ir grįžo su apdovanojimais. Vaikų grupės šokis „Fun party“ jaunių  grupėje laimėjo III vietos taurę, o merginų grupės šokis „Po atviru dangumi“ Juniors  grupėje  iškovojo I vietos taurę.

Šokis- kietas  gyvenimo būdas. Rezultatų pasiekia tik tie, kurie šokį pamilsta ir skiria jam daug asmeninio laiko. Pasiekti rezultatai labai pradžiugino, Vadovė Reminta dėkoja šokėjų tėveliams už jų nuolatinę paramą ir palaikymą ir džiaugiasi, kad vaikų širdyse yra vietos ir  šokiui.

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar lankėtės Sausio 13-osios minėjimo renginiuose?