Kokias dangas galima pasirinkti savo fasadui, kad pavyktų išsiskirti ir turėti itin gerą kokybę?

2021-12-14

Sunku tiksliai išmatuoti tikrąjį fasadinių trinkelių populiarumą, tačiau galime pasakyti, kad jos yra pirmas pasirinkimas, į kurį reikia atsižvelgti atnaujinant ar montuojant dangas. Populiarus gali būti betonas, klinkeris, natūralus akmuo ar net medis. Jie leidžia derinti raštus laisviau – standartinis, plytų įrišimas, pintinio krepšelio įrišimas ir net Kalėdų eglutė yra paprasčiausias pasirinkimas. Reikėtų paminėti ir jų elastingumą bei ilgaamžiškumą. Bet ar nenuvertiname kitų dangų?

Betoniniai blokai gali būti juodos, rudos, raudonos, geltonos, žalios ir kitų spalvų, dėl to tikrai rasite tinkamą ir priderinsite

 

Kaip galima numanyti, pigiausi betoniniai blokai yra pilkos spalvos. Spalvotos ir tekstūruotos plytelės iš karto padidins jų kainą, o tai iškart jausis ekonomiškai padengiant didesnį plotą. Tačiau, jei norite sukurti vaizdus su mažiau pilkų atspalvių, galite nusipirkti keletą spalvotų plytelių ir sumaišyti jas su pilkomis trinkelėmis. Net maža suma gali reikšmingai pakeisti. Tai taip pat įvairina dangą, tačiau nereikėtų pamiršti praktinių aspektų, jog tai taip pat apsunkina priežiūrą.

Klinkerio plytelės yra pagamintos iš sudegusio molio su priemaišomis, dėl to būtent klinkerio plytelės atrodo išskirtinai

 

Kas bent šiek tiek domisi statybomis, tikrai yra girdėję klinkerio plyteles ir jų privalumus. Dauguma renkasi juos dėl dizaino, o kitiems patinka tiesiog gera kokybė. Labiausiai pažymimos jų savybės – tvirtumas ir didesnis ilgaamžiškumas, maža drėgmės absorbcija, didelis atsparumas šalčiui. Kaip ir betoninės trinkelės, klinkerio trinkelės gali būti ažūrinės. 

 

Natūralaus akmens trinkelės. Tai granitinės ir bazalto trinkelės, kurios taip pat užtikrina ilgaamžiškumą

 

 Viena iš svarbiausių statybinių priemonių savybių turėtų būti ilgaamžiškumas ir gera išvaizda, nes būtent dėl šių kriterijų žmonės ir pasirenka įsigyti medžiagas. Natūralaus akmens trinkėlės yra ilgaamžiškos, atsparios didelei apkrovai, temperatūrai. Ši medžiaga, kuomet pasirenkama trinelėms, matomas savitumas, kiemui suteikia solidumo.

 

Kaip jau pastebėjome, trinkelės fasadui gali būti įvairiausios, tiesiog svarbiausia atrasti mėgstamiausias ir geriausios kokybės. Nepamirškite, jog statybos darbus ir su geromis priemonėmis atlikti yra sunku, dėl to geriau paprasyti profesionalų pagalbos.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!