Trečiadienio horoskopas – kovo 4 d.

2015-03-04, ji24.lt
Shutterstock nuotr. / Mergaitė uosto tulpes
Shutterstock nuotr. / Mergaitė uosto tulpes

Kazimieros ir Kaziai, sveikiname su vardo diena. Gerų įspūdžių ir kitiems varduvininkams.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Elgsitės impulsyviai, juokausite, visur skleisite savo keistus kerus ir nepriklausomybę. Deja, tik kai kurie šiuos jūsų signalus supras kaip priežastį jumis žavėtis. Kitus, greta jūsų esančius, tai stebins ar net erzins. O nuo aukštesnes pareigas užimančių gal net pylos sulauksite. Save apginsite, jei žinote, kokių tikslų tokiu elgesiu siekiate.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jums derėtų pasirūpinti savo vidiniu pasauliu. Tačiau neskubėkite į savo širdį įsileisti naujų jausmų, kurie daugiau griautų nei statytų. Intensyviai svajokite ir kurkite savas taisykles joms pasiekti, prisimindami, kad viskas be galo trapu. Neleiskite, kad kažkoks toli gyvenantis asmuo ar neva daugiau už jus žinantis sutryptų visas jūsų svajones.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien noriai trauksitės iš ankstesnės komandos ir jungsitės prie naujos, palikę likimo valiai senus draugus, tikėsitės gyti naujų. Jūsų paieškos gali jums tapti smagia pramoga arba atvesti į aklagatvį. Tai grėstų, jei pasitikėtumėte to nevertais, neapgalvotai klimptumėte į skolas arba draugystę iškeistumėte į intymias patirtis.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien būsite nepakartojami darbe tuomet, kai būsite išradingi ir atliksite viską ne taip, kaip iš pirmo žvilgsnio derėtų. Todėl drąsiai rinkitės nepramintus takelius ir eksperimentuokite. Patys būkite permainų iniciatoriais. O kolegų ar antrosios pusės pavydą atremsite jiems įrodydami, kad vienintelis jų konkurentas yra jūsų meilė darbui.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dairysitės į toli esančius: jais žavėsitės ir sieksite juos sužavėti savo unikaliomis pažiūromis ar keistais poelgiais. Vieni viską mes dėl toli esančios savo svajonės, o kiti nutrauks ryšius su kažkuo iš toli. Šie jūsų poelgiai ar lūkesčiai trukdys įprastą gyvenimo ritmą arba, priešingai, jūsų siekiams koją pakiš kasdieniai rūpesčiai ar sveikatos problemos.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jums gali nusišypsoti sėkmė žvelgiant į tą pusę, kurioje paprastai nebūna nieko vertingo. Todėl nedairytis neverta. Stiprinkite savyje vidines galias, nenusigręžkite, pakviesti ką nors daryti dėl kitų, pasiaukokite, užjauskite ar net perimkite sunkią kieno nors naštą. Kiek tokiu būdu praturtinsite kitus, tiek patys tapsite turtingi.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien bandysite iš minios išsiskirti savo unikalumu tam, kad atkreiptumėte kažkokio asmens dėmesį. Jūsų žvilgsnis sustos tik ties tais, kurie spinduliuoja stiprybę ir išskirtinumą. Deja, vos pajutę, kad jus kažkas varžo, viską mesite. Žinokite, ko siekiate, nes turėsite apginti savo nuomonę, kuri galbūt nesutaps su jūsų šeimos narių pozicija.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Darbas tiesiog virte virs jūsų rankose, o aistros darbo vietoje tiesiog kunkuliuos. Užuot jas prigesinę – dar labiau jas pakurstysite. O kaipgi kitaip, kai jums taip svarbu, kad darbas teiktų ir džiaugsmą, ir būtų malonus, ir dar padėtų jaustis laisviems. Todėl pabodusią veiklą ar įkyrius kolegas atstumsite.  Tik štai ar pakęsite tuos, kurie bando apie jus sužinoti tai, ko jiems žinoti nedera?

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dėl romantiškų patirčių, įspūdingų nuotykių, užkrečiančio vaikų juoko ar nepakartojamų kūrinių darysite daug kvailysčių, iš kurių vienos pasiteisins, o kitos – ne. Tiesą sakant, dalį pasirinktų objektų greitai išmesite iš savo akiračio ir ieškosite naujų. Jus sustabdys nebent lėšų trūkumas ar rizika patirti materialų nestabilumą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jūsų dėmesys dažniau bus rodomas namiškiams namuose nei kolegoms darbe. Kai kurie jūsų poelgiai dėl namų stebins net jus pačius – mielai atsisakysite to, kas iki šiol buvo jūsų mylimiausi daiktai ar įpročiai. Kažko netekę, tai džiaugsitės, tai liūdėsite, bet sustabdyti savęs niekaip neįstengsite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien žodžio kišenėje neiškosite – kaskart ką nors sugalvoję skubėsite visiems papasakoti. Po to seks nauja idėja, kuri išstums senąją. Naujos neįprastos žinios jus vilios, trukdydamos atlikti ką nors konkretaus. Susitikimai ir trumpos išvykos vyks pagal tą patį scenarijų. Naujų patirčių džiaugsmą temdys slogūs praeities šešėliai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kai kuriems iš jūsų šiandien labiausiai rūpės užsidirbti. Jums tai seksis, jei keisite požiūrį į savo pajamas ir turimus gabumus, sieksite grožio ir harmonijos, o dar – nevengsite pritaikyti naujausių technologijų. Kiti, vedami savo troškimų, paskatinti kolegų, draugų ar bendražygių leisis išlaidauti. O koki jums iš to nauda taip ir nesužinosite.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kokios šiuo metu apribotos veiklos jums labiausiai trūks?