Turnyras „Grizlis 2021“ įpareigojo verslininkus

2021-12-16, „Šilokarčemos“ informacija

Šilutės Vydūno gimnazijos salėje mažieji krepšinio mylėtojai iš keturių miestų kovojo dėl „Grizlio taurės 2021“. Vaikai įrodė, kaip jiems svarbu būti pastebėtais, motyvuotais, o verslininkai liko įpareigoti ir ateityje organizuoti panašius turnyrus.

Žaidė ir mergaitės

Gruodžio 4 d. turnyre susitiko komandos iš Šilutės, Klaipėdos, Tauragės bei Plungės. Nuo pirmų minučių virė įnirtingos kovos. Čia dėl taurės kovojo vaikai, gimę 2012-2014 metais.

Finaliniame žaidime susirungė Tauragės bei Šilutės komandos. Pergalę rezultatu 32:28 šventė šilutiškiai „Šilutės tigrai“, kuriuos nuoširdžiai ruošė ir savo žiniomis dalijosi treneris Dainius Ašmontas.

Šilutės komanda buvo išskirtinė, mat joje žaidė ir dvi mergaitės – Austėja Mažutytė bei Ieva Raukaitė, kurios puikų žaidimą demonstravo gynyboje. Jos komandoje lyg sėkmės simbolis - neseniai Kretingoje vykusiose varžybose komanda puikiai žaidė ir išplėšė pergalę tarp penkių miestų komandų.

Jaunieji krepšininkai ir šį kartą apdovanoti  taurėmis bei medaliais. Naudingiausias turnyro žaidėjas – Jonas Kalinovas. Finalo rezultatyviausias – Rojus Mirauskas. Vyko ir estafetinės rungtys. Čia geriausiai pasirodė Lukas Normantas. Rezultatyviai ir naudingai žaidė ir Majus Veryga.

Klaipėdietis Justas per visas rungtynes daugiausiai įdėjo energijos į žaidimą – jis lyg gyvsidabris nė minutėlei nesustojo aikštelėje. Todėl jam turnyro teisėjas Jonas Gavėnia įteikė specialų prizą - Šilutės krepšinio komandos „Šilutė“ džemperį.

Vaikų džiaugsmas įpareigoja

„Vaikai buvo euforijoje. Patys prašė, kad ir kitais metais būtų toks turnyras. Tai įpareigoja tarp visų planuojamų darbų įrašyti ir šį – turnyro suorganizavimą. Idėja suorganizuoti turnyrą „Grizlio taurė 2021“ kilo Kretingoje, kai matėme vaikų norą kovoti, meilę žaidimui, kai laimėjome. Treneris Dainius ir pakišo tą mintį, jog turnyrą galime suorganizuoti ir Šilutėje“, - kalbėjo UAB „Grizlis“ vadovas V. Mažutis.

Anot verslininko, dabar vaikai ir jaunimas mieliau leidžia laiką namuose prie kompiuterių, todėl būtina siekti, kad bent dalis atžalų judėtų, gyventų sveikiau, o  turnyrai motyvuoja judėti – reikia nemažai laiko ruoštis jiems.

V. Mažutis džiaugiasi, kad po kovų niekas neskubėjo namo – visi dalyviai drauge vakarieniavo, aptarė rezultatus, džiaugėsi laimėjimais.

„Vaikai buvo laimingi ir dėl to, kad žaidė sporto salėje, kur verda įnirtingos kovos tarp profesionalių krepšininkų, kur žaidžia jų numylėtinė Šilutės vyrų komanda“, - teigė pašnekovas.

UAB „Grizliui“ priklausančių parduotuvių Saugose, Rusnėje, Vilkyčiuose bei Pagėgiuose savininkas V. Mažutis sako, kad didieji miestai turi ir mergaičių krepšininkių komandas, ir pats laikas būtų tokią komandą suburti ir Šilutėje.

Turnyro „Grizlis 2021“ organizatoriai dėkoja visiems padėjusiems organizaciniuose darbuose, dalyviams ir palaikymo komandoms.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!