Į Natkiškius sugrįžo padegėjas? Be aiškios priežasties liepsnojo trys pastatai

2021-12-24, „Šilokarčemos“ informacija
Liepsnos nuniokojo pastatą. Pagėgių savivaldybės nuotr.
Liepsnos nuniokojo pastatą. Pagėgių savivaldybės nuotr.

Gruodžio 13-osios naktį Pagėgių savivaldybės Natkiškių kaimo gyventojus ant kojų sukėlė iškart trijuose pastatuose kilęs gaisras. Įtariama, kad ugnies židinys patalpose atsirado su pašalinių pagalba.

Nesėdėjo rankų sudėję

Specialiosioms tarnyboms apie nelaimę pranešta apie 0 val. 32 min. Netrukus į įvykio vietą išskubėjo ugniagesiai-gelbėtojai. Atvykus ūkinis pastatas jau liepsnojo atvira liepsna, o iš antro pastato rūko dūmai.

Kol laukė pagalbos, gyventojai nesėdėjo rankų sudėję – jie patys užgesino šieną, kuris buvo sukrautas trečiame pastate. Todėl jis nebuvo suniokotas.

Pastatuose buvo ir gyvuliai. Jie buvo išgelbėti.

Mūriniame vieno aukšto pastate apdegė palėpėje laikytas šienas, šieno ritinis. Laimei, pats pastatas nenukentėjo.

Viename ūkiniame pastate gaisro metu apdegė palėpėje sukrautas šienas, antrajame ūkiniame nudegė 600 m2 stogo konstrukcijų, apdegė 300 m2 perdangos.

Pagėgių savivaldybė informavo, kad gyventojai įsitikinę, jog pastatai buvo padegti, nes tik viename iš trijų pastatų, kuriuose kilo gaisras, buvo elektros įvadas. Viename iš, kaip įtariama, padegtų pastatų jau anksčiau buvo kilęs gaisras. Ugnis apgadino pusę pastato.

Bandys išsiaiškinti priežastis

Šį kartą patirti nuostoliai dar nustatinėjami.

Apie kilusį gaisrą informuoti policijos pareigūnai. Prasidėjo tyrimas. Įtariama, kad gaisras kilo ne šiaip sau, o su kažkieno pagalba.

Įtariamieji dar nenustatyti, bet Pagėgių policijos komisariato viršininkas Marius Jakštas garantavo, kad pareigūnai dės visas pastangas, kad padarytas nusikaltimas būtų atskleistas.

Gaisro vietoje buvusi Natkiškių seniūnė Vilyta Sirtautienė teigė, kad gyventojų saugumą sustiprintų vaizdo kameros.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?