8 svarbiausi kasdienio makiažo produktai

2021-12-27, Pranešimas spaudai

Net ir kasdienybėje norisi atrodyti tobulai, todėl daugelis moterų iš namų neišeina be kasdienio makiažo. Tiesa, jis dažniausiai yra kur kas lengvesnis ir natūralesnis nei ruošiantis į šventę, tačiau tokiam rezultatui išgauti vis vien reikia nemažai kosmetikos priemonių. Šį kartą išskyrėme svarbiausias iš jų.

1. Makiažo pagrindas

Šis produktas išlygins ir suvienodins odos atspalvius, todėl visas jos paviršius atrodys kur kas tolygiau. Šiuo atveju ypatingai svarbu pasirinkti tinkamą pagrindo atspalvį, kurį turėtumėte derinti prie savo odos.

2. Maskuoklis

Jei Jūsų odos būklė yra nepriekaištinga, šio produkto naudojimas nėra būtinas. Visgi, jeigu turite probleminių sričių ir norite užmaskuoti tamsesnius paakius ar ne laiku iššokusius spuogelius, būtent maskuoklis tokiais atvejais taps Jūsų išsigelbėjimu. Jei domitės makiažo gudrybėmis, tikriausiai žinote, kad šią priemonę galima pritaikyti net ir kontūravimui, tad universalumo jai tikrai nepritrūks.

3. Kompaktinė pudra

Šios priemonės naudojamos siekiant sumažinti veido blizgesį ir užtikrinti                            dar ilgesnį makiažo išsilaikymą. Tokią pudrą galima naudoti ir dienos eigoje, kai makiažą tenka šiek tiek pataisyti. Vienas sluoksnis suvienodina odos spalvą, o jeigu norėsis daugiau maskuojamojo poveikio, juos galėsite užtepti ir kelis. Tarp moterų itin mėgstama L‘Oreal kompaktinė pudra: ši kompanija jau ilgiau kaip šimtmetį rūpinasi mūsų grožiu, todėl puikiai žino, ko reikia, kad tokios priemonės būtų efektyvios ir ilgai išsilaikytų ant odos.

4. Bronzantas ir skaistalai

Darant lengvą kasdienį makiažą šios priemonės dažnai yra praleidžiamos – dėl to jas apjungėme į vieną punktą. Apie tokius produktus verta pagalvoti tuo atveju, jei norite išraiškingesnio makiažo. Bronzantai leis sukurti įdegusios odos įspūdį, tačiau šiuo atveju reikėtų nepersistengti su produkto kiekiu ir jį naudoti tose vietose, kurias greičiausiai pasiekia saulė. Tuo tarpu skaistalai veidui suteikia gyvybingumo ir gali išryškinti veido bruožus.

5. Akių apvadas

Šis žingsnis kasdienybėje taip pat nėra būtinas, tačiau jei visgi norisi, kad žvilgsnis būtų išraiškingesnis, apie jį pravartu pagalvoti. Šiam tikslui galite pasitelkti akių vokų apvadus ar akių pieštukus ir atitinkamai apibrėžti viršutinę ar apatinę akių dalį, o galbūt – net ir jas abi.

6. Blakstienų tušas

Tai – vienas tų produktų, be kurio galutinis rezultatas prarastų dalį savo žavesio. Šiuo atveju turėtumėte pagalvoti, ko iš šio produkto tikitės: reikia, kad blakstienos būtų tankesnės, labiau riestos, o gal – ilgesnės? Pagal tai ir išsirinksite tinkamiausią priemonę. Tiesa, ne vienas L‘Oreal tušas gali atlikti ir kelias funkcijas – plačiau su visa jų įvairove susipažinsite Pigu.lt el. parduotuvėje.

7. Antakių pieštukas, šešėliai

Antakiai įrėmina mūsų veido bruožus, tad suteikusios jiems daugiau ryškumo, veidrodyje pamatysite ženklų skirtumą. Ilgalaikiams rezultatams neretai pasitelkiami antakių dažai, tačiau jei jų reikia čia ir dabar, puikiai pasitarnaus šešėliai ar pieštukai. Jie tiks ir tuo atveju, jei reikės užmaskuoti antakiuose atsiradusius tarpelius.

8. Lūpų blizgiai, dažai                     

Paskutiniai, tačiau ne mažiau svarbūs produktai leis uždėti charakteringą tašką Jūsų makiaže. Jei lūpas norisi paryškinti švelniai, rinkitės blizgius, o jei svajojate apie ryškesnę, sodrią jų spalvą, atkreipkite dėmesį į lūpų dažus. Atspalvių įvairovės netrūks bet kuriuo atveju, tad galėsite drąsiai eksperimentuoti su savo įvaizdžiu.

Apsirūpinusios visomis šiomis priemonėmis, kasdienį makiažą pasidarysite labai efektyviai. Tuomet bus galima pagalvoti ir apie šukuoseną: jei norėsis paslėpti šiek tiek ataugusias šaknis, tai padaryti leis specialiai tam skirti purškikliai – juos apžiūrėti galite čia.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skiriate paramai?