Ketvirtadienio horoskopas – kovo 5 d.

2015-03-05, ji24.lt
Shutterstock nuotr. / Žalias nagų lakas.
Shutterstock nuotr. / Žalias nagų lakas.

Mažasis savaitgalis jau prisibeldė, mintys visa dažniau krypsta link poilsio dienų. Bet neskubinkime laiko – gyvenkime šia diena.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dėl pilnaties, kuri šios dienos vakarą įvyks Mergelės ženkle, meilė darbui išaugs keliskart. Prieš jus išdygs kalnas darbų, kuriuos jus mielai atliksite, nematydami nei bendro vaizdo, nei priežasties, kam visa tai reikalinga. O kas, jei pabandytumėte būti ne tik gerais jums paskirtų pareigų vykdytojais, bet ir matyti tolesnę perspektyvą?

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ši diena jums primins, kad svarbiausia jūsų pareiga šiuo metu yra džiaugtis. Būti mažu vaiku, kuris mėgaujasi smulkmenomis, o į savo žaidimus pasineria visa galva. Pamirškite, ką suaugusiųjų taisyklės jus išmokė. Meskite lauk stereotipus ir kurkite paprastus stebuklus aplink save, pasitelkdami eilines konkrečias priemones.  

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Pilnatis jums trukdys apsispręsti dėl mažų ar didelių sprendimų, kuriuos šiandien ar šiuo metu turite padaryti. Abejodami ir besiblaškydami galite sugaišti visą dieną ir likti neapsisprendę. Išeitis – atitraukus savo žvilgsnį nuo tolimų tikslų ir susitelkus į  konkrečius veiksmus, susijusius su jūsų šeimos nariais ar namais, juos nedelsiant atlikti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.) Šiandien ir artimiausiu metu nežinosite, ar jums dera pasitikėti tuo, ką jau žinote, ar gilintis į naujus dalykus. Jūsų partneriai jums nurodys, kaip elgtis tam tikrose situacijose. Jų padedami sužinosite ir išmoksite kai ką naujo. Be to, kiti žmonės sudarys sąlygas paskleisti savo žinią ir eiti tolimesniu pažinimo keliu.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dėl šį vakarą vykstančios pilnaties būsite pernelyg įsitempę galvodami apie tai, ką turite ar galite turėti. Viena ranka viską saugosite, o kita – nieko sau ir kitiems negailėdami išlaidausite, manydami, kad be to negalite išsiversti. Iš tiesų, verta pagalvoti apie konkretų pirkinį, kuris palengvintų jūsų kasdienę naštą ir pagerintų darbo kokybę.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Niekaip neapsispręsite, kas jums svarbiau: jūs ar jūsų antroji pusė, jūsų interesai, ar jūsų darbo partnerių norai. Dažniau pažvelkite į veidrodį, kuriame matykite ne tik savo fizinį kūną, bet ir tai, kas slepiasi jame ir už jo. Atlikę ką nors dėl savo įvaizdžio ar geros savijautos, sustiprinsite ir vidines savo galias.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Niekaip neapsispręsite, kas jums svarbiau: jūs ar jūsų antroji pusė, jūsų interesai, ar jūsų darbo partnerių norai. Dažniau pažvelkite į veidrodį, kuriame matykite ne tik savo fizinį kūną, bet ir tai, kas slepiasi jame ir už jo. Atlikę ką nors dėl savo įvaizdžio ar geros savijautos, sustiprinsite ir vidines savo galias.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jums bus sunku atsiplėšti nuo reikalavimų, kuriuos iškels kasdienybė tiek namuose, tiek darbo vietoje. Ištirpti rutinoje jums bus paprasta, bet tokiu būdu jaustis laimingiems sunku. Regis, kažkas iš šeimos narių jums parodys būdus ar pateiks priemones, kurios padės atgaivinti sielą, atsipalaiduoti ar pasirūpinti savo vidiniu pasauliu.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nepaisydami abejonių, kurias jumyse skatina tai viena, tai kita iki galo neaiški situacija, jūs žinosite, kas jums gali padėti siekti to, ko trokštate. Be to, negalėsite nepaklusti vidiniam poreikiui jungtis prie komandos ir savo tikslus vienyti su grupės tikslais. Savo kūrybiškumu ir džiaugsmu žavėsite ir įkvėpsite tuos, kurie šalia.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ši pilnatis jums primins, kad nėra nieko svarbiau už jūsų karjeros tikslus. Tačiau ką daryti, jei dėl to gerai nesijaučia jūsų šeima? Leiskite baimėms ir abejonėms eiti savo keliu. Jei žinote, kas padėtų jums tinkamai save reikšti, iš to atitinkamai uždirbti ir galiausiai suteikti šeimos nariams reikalingą saugumą, judėkite pirmyn žingsnis po žingsnio.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jums prieš akis didelės svajonės, link kurių jus veda daugybė nedidelių kelių ir takelių – maždaug tokia situacija jums susidėlioja tuomet, kai danguje vyksta pilnatis Mergelės ženkle. Džiaukitės kelione ir, pasirinkę prioritetus, eikite ten, kur jums reikia būti. O naujai išmoktais ar sužinotais dalykais stiprinkite savo įsitikinimus ir tikėjimą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Niekas jums negalės pasakyti, kaip atskirti save nuo kitų ir kaip apsaugoti save ir savo vertybes, neatmetant kitų žmonių vertybių. Raktas į jūsų nusiraminimą – tai  konkrečios priemonės, kurias dabar galite įvykdyti. Kiekviena smulkmena, kuri padės ne atsiskirti nuo kitų, o priešingai – kitus prie savęs priartinti, jus sustiprins.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Atsidūrusiems asmeninių ar dalykinių santykių kryžkelėje neverta skubėti daryti pasirinkimų. Tikrąją laimę patirsite ne kritikuodami savo partnerius, o susitarę su savimi ir supratę savuosius poreikius. Ne pro šalį būtų pasitarti su draugais, kurie žvelgs giliai ir matys aiškiai. O tada atvira širdimi imkite tai, ką jūsų partneriai jums dovanoja ir ko jus moko.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?