Padėkota neeilinei mamai

2022-01-06, Silute.lt
Sustota bendrai nuotraukai. Autorių nuotr.
Sustota bendrai nuotraukai. Autorių nuotr.

Šilutės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis gruodžio 23 d. apsilankė šeimynos „Vaikiškos svajonės“ namuose. Proga buvo neeilinė, vaikų globėjai Onai Jogienei jubiliejinio gimtadienio proga įteikta mero padėka už prasmingą veiklą globojant vaikus, netekusius tėvų globos, suteikiant šiems vaikams namus, globą ir šilumą.

O. Jogienė vaikų globos šeimyną įkūrė 2010 metais. Per šį laiką į gyvenimą ji išleido ne vieną dešimtį globotinių. Vaikystėje pati patyrusi našlaitės dalią O. Jogienė dovanoja meilę ir šeimos jaukumą likimo nuskriaustiems, tėvų globos netekusiems vaikams.

Šiuo metu šeimynoje yra 8 vaikai. Moteris juos visus vadina savo vaikais. Darbas šeimynoje trunka 24 valandas per parą, kuriame nėra laisvadienių. Tai sunkus ir labai atsakingas darbas. Rūpintis didele šeimyna O. Jogienei talkina socialinė darbuotoja ir socialinio darbuotojo padėjėjai. Kiekvienas vaikas, gyvenantis šeimynoje, jau turi savo skausmingą gyvenimo patirtį. Rasti kalbą su vaiku nėra lengva, reikia duoti laiko jam apsiprasti naujoje aplinkoje. O. Jogienė turi ilgametę patirtį, todėl kantriai ieško kelio į uždarą vaiko širdelę.

2012 m. šeimynos mamai O. Jogienei buvo įteiktas aukščiausias socialinės srities apdovanojimas – „Gerumo žvaigždė“. 2013 m. šioje šeimynoje buvo nufilmuotas ir dokumentinis filmas „Gegučių vaikai“, pasakojantis apie šeimyną, kurioje globą ir šilumą rado jau kelios dešimtys tėvų paliktų vaikų.


Straipsnio komentarai

Interesna,2022-01-06
tai kuri čia glauniausia ? Visos grąžios kaip darželio gėlės, o šefas pagerbtas tarp moterų.... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar tikite, kad kitų metų biudžetas pagerins paprastų žmonių gyvenimą?