Šilutėje viešėjęs P. Gražulis: apie bokštus, partijas, gydytojus...

2022-01-10, „Šilokarčemos“ informacija
Politikas P. Gražulis pasidžiaugė šventiškai pasipuošusia Šilute.
Politikas P. Gražulis pasidžiaugė šventiškai pasipuošusia Šilute.
Praėjusią savaitę Šilutėje lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo narys Petras Gražulis. Jis pirmiausia aplankė Pagėgius, o po to atskubėjo į Šilutę. Ką jis veikė pamaryje?

Pirmiausia lankėsi Pagėgiuose

Ir ką gi veikė parlamentaras Šilutėje? Pasak jo, iki pietų jis buvo Pagėgiuose, kur skubėjo apžiūrėti miesto centre pastatyto bokšto, kuris priklauso Krašto apsaugos ministerijai. Taip pat bendravo ir su vietos gyventojais – domėjosi, kokia jų nuomonė dėl be bendruomenės pritarimo iškilusio bokšto.

„Tokie bokštai kelia nemažą pavojų sveikatai, sukelia vėžinius susirgimus ir panašiai. Jį galėjo statyti kažkur atokiau. Labai keista, kodėl pastatė jį miesto centre. Dabar renkami gyventojų parašai, kad to bokšto neliktų. Aš ir pats paėmiau keletą lapų ir rinkau parašus. Žmonės rašėsi. Keista, kad Savivaldybė išdavė jo statybai leidimą. Gal Pagėgiuos eglės jau nepuoš, o papuoš bokštą“, - kalbėjo pašnekovas.

Kaip sekasi formuoti naujos politinės jėgos „Tauta ir teisingumas“ skyrius? Svečias teigė, kad neblogai, žmonių yra. Tik dar reikia laiko. Gargžduose ir Klaipėdoje skyriai jau įkurti. Pajūryje beveik visuose miestuose skyriai praktiškai suformuoti.

„Mums pavyko apjungti tris politines jėgas – centristus, tautininkus bei Tvarkos ir teisingumo partijos narius, kurių didžioji dalis liko. Pasivadinome „Tauta ir teisingumas“. Dabar važiuojame per Lietuvą, kad galėtume įkurti skyrius, dalyvauti rinkimuose, kelti merus. Norisi suburti komandas, kurios nori keisti, spręsti įvairias problemas. Po to jau planai apie rinkimus į Seimą“, - dėstė Seimo narys.

Žmonės patys susiranda

Parlamentaro klausėme, kodėl jis nuolat žiniasklaidoje eskaluojamas įvairiose istorijose?

„Žmonės dažnai klausia, kodėl čia mane puola? Jei puola, yra gerai, esu rakštis. Primenu žmonėms apie sovietmečiu kunigą Alfonsą, buvusį lageryje. Jis nepalūžo. Jis per pamokslą sakė: „Jei tarybinė valdžia mane persekiojo, kalina, tai dirbu Dievui, jei jau girtų – dirbčiau velniui“. Jei konservatorių ir liberalų valdžia mane persekioja, reiškia, tarnauju žmonėms“, - kalbėjo politikas.

P. Gražulis tikino, kad patys žmonės jį susiranda. Kalbamasi apie šiandienines realijas.

„Žmonės nori pokyčių. Jie nepritaria dabar vykdomai politikai, priverstiniam skiepijimui. Netikiu, kad Vyriausybė su I. Šimonyte myli vaikus labiau nei jų tėvai. Turėtų pirmiausia patys pasigimdyti vaikus, o paskui juos badyti. Už nepilnamečius turi priimti sprendimus tėvai. Skaudu, kad manipuliuojama vaikais. Šiandien dėl paslaugų neprieinamumo, dėl gydytojų nepriežiūros miršta daug daugiau žmonių nei dėl kovido. Tik apie tai niekas nekalba. Bet tas problemas kelia žmonės“, - teigė Seimo narys.

Po pokalbio prie arbatos puodelio, politikas pasivaikščiojo po Kalėdų eglučių alėją. Pasidžiaugė, kad prie H. Šojaus muziejaus teritorija tikrai gražiai sutvarkyta ir kuria šventišką nuotaiką.

P. Gražulis sakė, kad Šilutė iš kitų miestų išsiskirianti savo architektūra, kaip ir daugelis miestų bei miestelių, gražėja. Po vizito pamaryje politikas vyko į Klaipėdą bei Klaipėdos rajoną.

Jis pamario krašto gyventojams palinkėjo sėkmingų, sveikų Naujųjų metų.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų uždaryti rusakalbių mokyklas?