Ar dalyvavote rinkimuose ir kaip vertinate Pagėgių valdžią?

2015-03-06, Stasys BIELSKIS
www.suduvosgidas.lt
www.suduvosgidas.lt

Tokius klausimus „Šilokarčemos“ žurnalistas Stasys BIELSKIS pateikė keletui Pagėgių krašto gyventojų. Atsakymų būta pačių įvairiausių – žmonės ir gyrė Pagėgių valdžios darbus, ir kai kuo piktinosi.

Agnietė GARMIENĖ, pagėgiškė verslininkė:

- Rinkimuose, aišku, dalyvavau. Aš taip ir galvojau, ir buvau įsitikinusi, jog tokie bus rinkimai, kad nebus antro turo. Kažkaip aš nesusiduriu su ta valdžia – ji man nieko blogo nedaro, nieko gero irgi nedaro. Gerą tik visiems daro – gatves sutvarkė... Nei aš girdžiu, ką jie ten kalba, nei kur nors dalyvauju, nei jie man trukdo... Gal kažkam ir trukdo, kas su jais turi reikalų, o aš sėdžiu ramiai.

Stanislovas VENCKUS, ūkininkas iš Rukų kaimo:

- Dalyvavau rinkimuose. Pagėgių valdžią vertinu teigiamai. Argi galima kitaip vertinti? Jeigu Pagėgiai dar tebepriklausytų Šilutės rajonui, tai tas, kas šiandien yra, gal būtų buvę dar po kokių dešimties metų. Pagėgiuose dabar naujos gatvės, šaligatviai. Stoniškiuose naujai sutvarkyta gatvė nuo pat mokyklos iki Katyčių kelio. Pagėgiuose bankai yra, bankomatai irgi – yra iš kur pasiimti pinigų.

Bet blogai, kad Pagėgiuose nėra Tremtinių sąjungos. Aš esu tremtinys, kol priklausėme Šilutei, kol Pagėgiai neatsiskyrė, važiuodavome į Šilutę. Ten būdavo ir Ūkininkų sąjunga, ir Tremtinių sąjunga.

Zenonas KOMSKIS, Pagėgių pasienio veterinarijos posto vedėjas:

- Rinkimuose dalyvavau, o pasirinkimo, už ką balsuoti, aš nelabai teturiu, nes mes, broliai, gana vieningi – ir tai svarbiausia. Aš pats nepriklausau jokiai partijai ir niekada nesu priklausęs. Vadovauju Pagėgių imtynininkų klubui, paruošiame ir vaikus, ir suaugusius taip, kad jie tampa Lietuvos rinktinės nariais. Federacija tokių klubų finansavimą užkrauna ant savivaldybių pečių. O juk 90 eurų kainuoja sportininko dalyvavimo varžybose licencija, apranga ir kitos priemonės – mažiausiai 300 eurų. Perku iš savo kišenės, pagelbsti ūkininkai ir kiti žmonės. Norėtųsi daugiau gauti iš Savivaldybės, bet nenoriu daug kalbėti – vis dėlto yra broliai.

Veterinarijos poste yra demokratija – Jonas Paulauskas rinkimuose buvo Liberalų sąjūdžio, Saulius Tarasauskas – „Tvarkos ir teisingumo“, Edvinas Kriščiūnas – Darbo partijos sąraše. Pas mus nėra taip, kad vyrautų viena nuomonė, dar yra ir „valstiečiams“ pritariančiųjų.

ELA, pavardės prašiusi neskelbti pagėgiškė:

- Žinoma, kad dalyvavau rinkimuose. Nesakysiu partijos pavadinimo, bet matėme, kaip žmones rinkimų metu papirkinėjo. Ir patys atėję žmonės aiškino, kad gavo dešimt eurų ir ėjo balsuoti. O kitiems buvo net pasakyta: „Jeigu neisi ir nebalsuosi būtent už vieną partiją, tu negausi socialinės pašalpos“.

Arūnas SKVIRBA, prekybininkas iš Benininkų:

- Žinoma, kad atidaviau balsą. Valdžios darbus vertinu gerai. Pagėgiuose trūksta žmonių, trūksta darbo, nes daug kas išvažiavo ieškoti geresnio gyvenimo. Aš ir pats buvau išvažiavęs, Švedijoje pusantrų metų dirbau, o kai darbą pasiūlė, grįžau į Pagėgius. Aišku, kad namuose geriau. Čia gamta graži, smagu.


Straipsnio komentarai

nustebus2015-03-09
bankus ne valdžia steigia Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Patyręs2015-03-08
Kur Pagėgiuose yra bankai?..:)) Komentaras patinka Komentaras nepatinka