50-asis Švėkšnos geriausių metų sportininkų dešimtukas

2015-03-07, Z. Urmulevičienė, sveksnosnaujienos.lt
Penkiasdešimtą kartą Švėkšnoje apdovanoti geriausi seniūnijos sportininkai.
Penkiasdešimtą kartą Švėkšnoje apdovanoti geriausi seniūnijos sportininkai.

Šiemet pagal pasiektus rezultatus tarptautinėse, respublikinėse, rajono ir gimnazijos varžybose buvo renkamas jubiliejinis geriausių sportininkų dešimtukas. Gimnazijos informaciniame centre matėme svarbiausių varžybų akimirkas, vyko sportinė viktorina,  buvo įteiktos olimpietės I. Jakubaitytės taurės ir medaliai metikų trikovės varžybų nugalėtojams bei prizininkams. Taip pat 10 geriausių sportininkų  apdovanoti taurėmis, prizais, diplomais, o konkurso nugalėtojas – vertingu  piniginiu prizu, žymiam treneriui Antanui Šertvyčiui atminti.

Geriausiu 2014 metų  sportininku išrinktas Viktoras Jurkaitis, pasiekęs labai aukštą pirmo atskyrio rezultatą šuolyje į aukštį (2,00 m), Lietuvos mokinių olimpinio festivalio aukso  medalio laimėtojas, respublikinių bei rajono varžybų nugalėtojas ir prizininkas. Antras liko Džordanas Kinčius, tapęs Respublikos čempionu ir prizininku jaunučių zoninėse ir finalinėse varžybose. Trečia – Livija Kaktaitė – lengvaatletė, gynusi gimnazijos garbę daugelyje varžybų ir viena geriausių rajono krepšininkių. Ketvirtas – Tadas Nausėdas – krepšininkas, puikiai  žaidęs rajono jaunių krepšinio rinktinėje ir už gimnazijos komandą, „Minijos naftos“  taurėje naudingiausias  žaidėjas, laimėjęs tritaškių konkursą tarptautinėse varžybose Priekulėje (Latvija), pakviestas mokytis ir žaisti krepšinį JAV. Penktas – Romanas Loginov – šuolininkas ir metikas, puikiai dalyvavęs respublikinėse Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo BL mokyklų varžybose Šiauliuose, rajono mokinių žaidynių stipruolių konkurso laimėtojas. Šeštas – Aleksas Vaitiekus – Lietuvos jaunučių pirmenybių  Vilniuje ir Klaipėdos apskrities pirmenybių prizininkas. Septintas – Dovydas Būdvytis – bėgikas, rajono kroso varžybų nugalėtojas,  vidutinių bei ilgų nuotolių varžybų nugalėtojas ir prizininkas. Aštunta vieta atiteko Kamilei Ambrozaitei – Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo mokyklų varžybose Šiauliuose prizininkei bei  rajono ir gimnazijos varžybų nugalėtojai, prizininkei šuolyje į aukštį. Septintą vietą laimėjo Kazys Bočkus, iškovojęs 4 vietą Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo mokyklų varžybose rutulio stūmime, gimnazijos ir rajono metimų varžybų nugalėtojas ir prizininkas. Dešimtuką užbaigė Ema Gaisrytė,  Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo BL mokyklų varžybose Šiauliuose bronzos medalio laimėtoja, rajono ir gimnazijos metikų varžybų prizininkė. Perspektyviausio futbolininko prizas įteiktas E. Jokšui. 
Popietės dalyviai ir svečiai kartu su mokytoju ir treneriu M. Urmulevičiumi (o jis yra tikra sporto enciklopedija, - aut. pastaba)  apžvelgė ilgą 50-ties metų laikotarpį. Pusę šimtmečio – nuo 1965metų – treniruotasi,  laimėta ir pralaimėta, bet kiekvienais metais buvo renkamas  geriausias mokyklos sportininkas ir kiti 9. Likusieji laukė savo eilės. Konkursai vykdavo klasėse, kabinetuose, valgykloje, sporto ir aktų salėje. Dabar kompiuterinių technologijų dėka viskas vaizdžiau ir gražiau, bet pergalę pasiekti prieš save ir varžovus liko taip pat sunku.
Geriausios gimnazijos komandos vardą iškovojo berniukai (T. Nausėdas, K. Blaževičius, E. Pocius, T. Pocius, A. Bardiuk, D. Butkevičius, P. Klumbys, L. Bočkus, J. Bočkus,  E. Stankus), laimėję „Minijos naftos“ taurės varžybas ir puikiai gynę gimnazijos garbę visuose turnyruose. 
Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos direktorės D. Dirgėlienės, seniūno A. Šepučio,  verslininko A. Martinkaus, Šilutės r. savivaldybės tarybos nario S. Vytuvio ir Švėkšnos sporto klubo „Meška“ apdovanojimų teko ir mokiniams, ir  mokytojams.
Tuokart padėkota mokyklos auklėtiniams, kurie  visuomet padeda nuvykti į varžybas, skiria prizams savo asmenines lėšas, jų dėka švėkšniškių sportinės aprangos yra vienos gražiausių.

 

 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?