Nykštukų žaidimas nustebino dalyvių gausa

2022-01-16, Šilutės kultūros ir pramogų centro informacija
Autorių nuotr.
Autorių nuotr.
Šventiniu laikotarpiu Šilutės kultūros ir pramogų centro darbuotojai suorganizavo ir pakvietė dalyvauti interaktyviame žaidime „Surask kalėdinius nykštukus“.

Daugiau nei 500 žaidimo dalyvių, naudodamiesi mobiliąja aplikacija su žaidimo nuorodomis ir taisyklėmis, apkeliavo Šilutės miestą, surado visus 10 nykštukų, kurie buvo pasislėpę ant Šilutės miesto stogų, balkonų, iškabų ir kitų vietų. Kartu su nykštukų koordinatore „Tvarkele“ iššifravo Kalėdų senelio žinutę, o įveikę interaktyvų žaidimą smaližiavo nykštukės Karamelės pagamintais saldumynais, kuriuos žaidėjams perdavė kultūros centro darbuotojai.

Žinia apie Šilutės mieste vykstantį žaidimą „Surask kalėdinius nykštukus“ pasklido ne tik mūsų rajoninėje spaudoje, ji apskriejo Žemaitijos regioną, Klaipėdos informacinius portalus. Šilutės kultūros ir pramogų centro sumanytas žaidimas buvo pastebėtas ir vieno didžiausių Lietuvos turizmo naujienų portalo WeloveLithuania.com.

Šilutės kultūros ir pramogų centro žaidimo idėja nebūtų įgyvendinta be geriausių partnerių pagalbos, nuoširdžios padėkos siunčiamos Šilutės meno mokyklai ir Šilutės kameriniam dramos teatrui.

Nustebinusi žaidimo dalyvių gausa, išgirsti geriausi atsiliepimai ir prašymai kitais metais žaidimą plėsti ir vėl kviesti ieškoti pabirusių nykštukų įpareigoja kultūros centro darbuotojus jau dabar pradėti planuoti naują žaidimą.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skiriate paramai?