Katyčiuose seneliams jaunimas atskleidė savo talentus

2022-01-20, „Šilokarčemos“ informacija

Katyčiuose įsikūrusiuose senelių namuose nuolat siekiama kurti senjorams gyvenimą, pilną gerų emocijų, veiklos ir nuoširdaus tarpusavio ryšio su neabejingais profesionalais, dirbančiais iš meilės ir pagarbos senjorams.

Šį kartą VšĮ „Globavita“ kolektyvui  į pagalbą atskubėjo svečiai iš Klaipėdos – Eduardo Balsio gimnazijos esami ir buvę auklėtiniai. Jie dovanojo savo kūrinius: dainavo, grojo įvairiais instrumentais.

Jaunų žmonių grupės vadovė – nuoširdžioji Virginija Balsytė-Jackuvienė. Ji priminė, kad kiekvieną kartą, kai mes dovanojame dėmesį kitiems, yra Kalėdos.

Seneliai rinkosi į seniūnijos salę. Čia juos pasveikino ir Katyčių seniūnė Gražina Kungienė. Linkėjimų puokštę įteikė ir Šilutės rajono savivaldybės tarybos narė Lijana Jagintavičienė. Padėkų negailėjo VšĮ „Globavita“ direktorė Gražina Konzerskienė. Ji neatsidžiaugė jaunaisiais talentais, kurie patys paskatino vadovę atvykti į Katyčius ir dovanoti puikų koncertą.

G. Konzerskienė neslėpė dėkingumo kiekvienam – ir dovanojusiems koncertą, ir jį klausiusiems, ir kolektyvui, kuris iš visos širdies stengiasi, kad įstaigos gyventojai jaustųsi kaip namuose, kad jiems netrūktų dėmesio ar tiesiog ausies, kuri išklausytų.

Taigi, šioje bendruomenėje kasdienybė garbiame amžiuje nėra liūdnai monotoniška, lydima vienišumo jausmo ir įvairių negalavimų.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?