Ką mėgstamiausia kava sako apie Jūsų asmenybę?

2022-01-19

Kiekvienas mūsų pasirinkimas vienaip ar kitaip yra susijęs su mūsų asmenybe. Tai galioja ir tuomet, kai kalbame apie mėgstamiausią kavos gėrimą: jei atrodo, kad jį renkamės tik dėl to, kad yra skanus, iš tiesų šis pasirinkimas byloja ir apie tam tikrus mūsų charakterio bruožus. Jei norite tuo įsitikinti, pasirinkite mėgstamiausią savo kavos gėrimą iš žemiau pateikto sąrašo ir pasitikrinkite, ar pateikti bruožai sutampa su Jūsų asmenybe.

Juoda kava

Dabar yra galimybė pasirinkti daugybę įvairiausių šio gėrimo skonių, tačiau jei pirmenybę vis vien teikiate juodai, pavyzdžiui, Huracan Coffee kavai, tai byloja, kad esate ramesnio būdo ir dažnai stengiatės išvengti konfliktų. Ne paslaptis, jog juoda kava turi mažiausiai kalorijų, tad šį tipą taip pat dažnai renkasi ir tie, kurie daug dėmesio skiria savo figūrai. Ryžtingumas, veržlumas, užsispyrimas ir rūpinimasis savimi – tai dar keli bruožai būdingi tokioms asmenybėms.

Latė

Jei latė yra mėgstamiausias Jūsų gėrimas, vertinate komfortą, jaukumą ir pirmenybę teikiate tiems dalykams, kuriuos jau gerai žinote. Jūs nemėgstate rizikuoti, neieškote nuotykių ir dažniau keliaujate su minia, nemėgstate išsišokti. Šios kavos mėgėjai taip pat apibūdinami kaip švelnaus, malonaus būdo – jie dažniau rūpinasi artimaisiais nei pačiais savimi.

Kapučinas 

Kapučino mėgėjai dažniausiai yra laikomi labiau linkusiais į nuotykius nei tie, kurie pirmenybę teikia latė kavai. Jie yra ypač optimistiški ir nevengia išbandyti naujų vietų ar išmokti naujų dalykų. Tokie žmonės yra kantrūs, atsipalaidavę ir mėgsta juoktis ar prajuokinti aplinkinius. Tiesa, jie gali būti šiek tiek kontroliuojantys, todėl tikėtina, kad patys norės parinkti susitikimo vietą. Įvairiais kavos gėrimais su pienu dabar galima mėgautis ir namuose: tokią galimybę suteikia įvairių tipų, pavyzdžiui, automatiniai Melitta kavos aparatai.

Espresso

Tikrai ne kiekvienam patinka kartus ir intensyvus tokio gėrimo skonis, tačiau jei Jūs būtent jam teikiate pirmenybę, tai byloja apie drąsią Jūsų asmenybę. Šį kavos tipą dažnai renkasi tie, kurie neturi daug laiko kavos gėrimo ritualams. Tokie žmonės dažnai apibūdinami kaip optimistiški, mokantys prisitaikyti, tačiau tuo pačiu mėgstantys eiti tiesiai prie reikalo. Šios kavos gamybai dažnai pasitelkiami Nesspresso kavos aparatai, kuriuos galite apžiūrėti Pigu.lt el. parduotuvėje arba paspaudę čia.

Šalta kava

Toks pasirinkimas nei kiek nestebina šiltuoju sezonu, tačiau kai kurie žmonės šaltos kavos neatsisako net ir esant minusinei temperatūrai. Tai byloja, kad jie nemėgsta žaisti pagal nustatytas taisykles – tokios asmenybės mieliau formuoja savo tendencijas. Jos yra spontaniškos, mėgsta bendrauti, tačiau tam tikrais klausimais su tokiais žmonėmis gali būti sunku ieškoti kompromisų. 

Kava be kofeino

Tokie žmonės dažniausiai nori mėgautis kavos skoniu, tačiau nenori patirti jokių papildomų efektų,  tokių kaip stipriai plakanti širdis ar negalėjimas užmigti naktį. Tai byloja apie jų norą kontroliuoti situaciją ir neperleisti šios galimybės kitiems. Tiesa, kartais toks gėrimas pasirenkamas ir dėl sveikatos problemų.

Tirpi kava

Šį kavos tipą dažniausiai renkasi atsipalaidavę, gerai savo laiką planuojantys ir aiškius gyvenimo prioritetus nusistatę žmonės. Jie dažniausiai sugeba vienu metu kokybiškai atlikti kelias užduotis ir moka valdyti savo biudžetą. Tiesa, tokios asmenybės nėra linkusios persistengti ir į tam tikras užduotis įdėti kiek daugiau pastangų.

Tikėtina, kad pasirinkus mėgstamą kavą, bent keletą Jus primenančių bruožų tikrai pavyks atrasti. Pagalvokite ir apie artimuosius ar bičiulius – taip prie kavos puodelio galės išsivystyti naujos diskusijos.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!