Kodėl Savivaldybės administracijos direktoriui V. Pozingiui neprivaloma saviizoliacija?

2022-01-24
„Šilokarčemos“ archyvo nuotr.
„Šilokarčemos“ archyvo nuotr.
Jeigu tavo artimoje aplinkoje kažkas suserga populiariausia pasaulio liga - kovidu, kaip ir derėtų izoliuotis. Bent jau taip kartojama pastaruosius kelerius metus. Tačiau kai kuriems politikams galioja kiek kitokie standartai.

Praėjusią savaitę susirgo Šilutės savivaldybės administracijos direktoriaus Virgilijaus Pozingio sekretorė, kuri, beje, buvo pilnai paskiepyta. Specialistė gydosi, tačiau jos tiesioginis vadovas, kuris nuolat su darbuotoja kontaktuoja, net nėra saviizoliacijoje.

Tai jau ne pirmas toks atvejis Šilutės rajono valdžioje. Praėjusios savaitės viduryje Savivaldybėje nualpo ir viena iš artimiausių minėto asmens bendražygių, kuri yra Viešųjų paslaugų skyriaus vyriausioji specialistė. Ji buvo nuvežta į gydymo įstaigą, kur jai nustatė užsikrėtimą Covid-19.

Netrukus į saviizoliaciją išėjo jos dukra, kuri yra jaunimo reikalų koordinatorė.

Įdomu tai, kad visi skiepyti, nes pats Virgilijus Pozingis savo darbuotojams ne kartą buvo viešai pabrėžęs, jog pas jį nedirbs nė vienas, kuris nesiskiepys. Dėl tokio jo reikalavimo jau yra palikusiųjų savo darbo vietas.

Respublika.lt susisiekė su Šilutės administracijos direktoriumi Virgilijumi Pozingiu.

- Ar tiesa, jog turite Covid-19 protrūkį Šilutės rajono savivaldybės administracijoje?

- Kad būtų didelis protrūkis, negalime sakyti. Susirgo žmogus, tai automatiškai žiūrime, kad izoliuotųsi tie darbuotojai, kurie su tuo asmeniu bendravo. Kad būtų mažesnės pasekmės kitiems. Sunkių susirgimo atvejų nebuvo, normaliai persirgo. Dalis darbuotojų jau grįžo į darbą.

- Susirgo Jūsų sekretorė, tad kodėl Jūs nebuvote izoliacijoje?

- Aš nebuvau, nes nebuvo kontakto su sekretore. Ji turi atskirą kabinetą, stalą... Aš tris kartus pasiskiepijęs...

- Ar tiesa, jog nepageidaujate, kad Šilutės rajono savivaldybės administracijoje dirbtų nesiskiepiję asmenys?

- Dauguma jau trečiuoju skiepu pasiskiepiję. Yra keli, kurie turi gydytojo leidimą to nedaryti bei dar keli - persirgę. O jeigu nesiskiepys, tai turės kas 7 dienas darytis testą, kaip įstatyme numatyta. Tai tik keli nepasiskiepiję iš apie 300 darbuotojų.

Respublika.lt


Straipsnio komentarai

zzzzzzzzzzzzzz2022-01-24
Straipsnis dėl straipsnio, manau žurnalistai rašantys straipsnį tiesiog turėtų pasitikrinti, kad praeitos savaitės izoliacijos tvarkoje buvo nurodyta, kad privaloma izoliacija po kontakto darbe, uždaroje erdvėje mažesniu nei 1 metro atstumu, ilgiau kaip 4 valandas. Tai šiuo atveju reiktų stebėtis jei turintys atskirus kabinetus būtų 4 val. kartu :) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
VZIO PO ZAKONO 2022-01-24
DAR VIENAS LIETUVOS PUTINAS , O KAS GALIMA PUTINUI TAS NEGALIMA UBAGAMS Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skiriate paramai?