Namų orą išvalyti nuo virusų yra paprasčiau nei manote

2022-01-21

Švaraus oro poreikį žmogaus organizmui sunku pervertinti. Juk be oro žmogus mirtų greičiau nei per 6 minutes. Bet ar žinojote, kad 90 proc. visų infekcinių ir virusinių susirgimų, tarp jų ir COVID-19, platinama būtent per orą.

Pandemijos kyla atsiradus naujai ligai, kuriai žmogus dar nėra suformavęs apsaugos. Per ankstesnes pandemijas, pvz. marą, tiesiog išmirdavo didelė dalis žmonių. Tačiau mokslas pažengė tiek, kad suprantame, kaip virusas plinta ir kaip sustabdyti ligos sukėlėjus dar prieš tai, kai jie pasiekia organizmą. COVID-19 virusas platinamas oro lašeliniu būdu, o tai reiškia, kad teisingas patalpų oro valymas, dezinfekavimas gali stabdyti viruso plitimą.

Kaip efektyviai išvalyti patalpų orą?

Yra nustatyta daugybė medžiagų, kurios naikina COVID-19  virusą, vienas jų – ozonas. Taigi išozonavus kambarį, sunaikiname virusus. Kitas inovatyvus ir labai efektyvus būdas patalpų oro valymui yra jonizavimas. Oro jonizatorius nusodina ir surenka dulkes, sunaikina virusus, bakterijas, neutralizuoja nemalonius kvapus, pvz., tabako dūmų, mažina elektrosmogą. Atlikti pirmieji moksliniai tyrimai, įrodantys, kad neigiami deguonies jonai (aerojonai) efektyviai naikina COVID-19 virusą. Įvairių oro jonizatorių gamintojai vis pristato naujus laboratorinius testus, kurie tai patvirtina.

Karalienės Marijos Londono universiteto Medicinos fakulteto virusologijos profesorius John S. Oxford savo darbuose išsamiai parodo, kaip neigiami jonai naikina virusus, tarp jų ir COVID-19. Visi darbai yra lengvai pasiekiami internete, pvz., Youtube platformoje, kur vaizdžiai parodomas aerojonų veikimo mechanizmas.

Neigiamų aerojonų poveikis organizmui pradėtas tirti dar 1931 metais, kai Frankfurto universitete buvo pastebėtas neigiamų aerojonų efektyvus poveikis esant tam tikriems sveikatos sutrikimams. Ryškiausias poveikis pastebėtas hipertonijos, astmos, podagros, reumatinių susirgimų atvejais.

Iki šių dienų yra atlikta daugybė tyrimų, kurie parodo, kad neigiami deguonies jonai pozityviai daro įtaką gebėjimui susikaupti, plaučių veikimo efektyvumui, žmonės tampa žvalesni ir produktyvesni visomis prasmėmis. Neigiami aerojonai ypač padeda esant kvėpavimo ligoms ir alergijoms, silpnai imuninei sistemai.

O kas gi tie neigiami aerojonai?

Oro jonizatorius elektros iškrovos metu generuoja daleles, turinčias neigiamą krūvį ir sklandančias ore, neigiamus aerojonus, panašius į tuos, kurių yra gamtoje. Ypač aukšta neigiamų aerojonų koncentracija yra prie krioklių, bangų mūšos, kalnuose, natūraliuose miškuose. O štai neigiamų aerojonų koncentracija miestuose ir ypač žmonių namuose yra tūkstančius kartų mažesnė.

Neigiami jonai dėl savo krūvio labai paprastai reaguoja ir sunaikina arba nusodina visus smulkius objektus su teigiamu krūviu. Būtent tokį krūvį turi dulkės, žiedadulkės, grybeliai, pelėsio sporos, bakterijos ir virusai. Gyvenamosios patalpos yra pilnos technikos, kuri sukuria elektromagnetinę spinduliuotę.

Dėl oro užterštumo lauke vis rečiau vėdiname kambarius. Neretas atvejis, kai namuose įsiveisia įvairios bakterijos ir mikroorganizmai, grybeliai, pelėsis. O kur dar nemalonūs kvapai ir plaukeliai nuo naminių gyvūnų.

Vos įjungę oro jonizatorių pajusite jo poveikį. Nors oro jonizatoriuje LS-212 nėra jokio ventiliatoriaus, vos tik jį įjungus galima pajusti šviežaus kalnų oro gūsį. O po tam tikro laiko viso kambario oras taps švarus ir gaivus kaip po lietaus.

Norėdami sužinoti daugiau, skambinkite tel. 8612 58395 arba užsukite į mūsų internetinį puslapį www.viva-aqua.lt

Oro jonizatorius elektros iškrovos metu generuoja daleles, turinčias neigiamą krūvį ir sklandančias ore, neigiamus aerojonus, panašius į tuos, kurių yra gamtoje.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!