Paieškų atomazga – ieškota mergina rasta sušalusi ir išgabenta į reanimaciją

2022-01-25, „Šilokarčemos“ informacija
Moters buvo ieškoma Šyšos upėje. Lijanos Jagintavičienės nuotr.
Moters buvo ieškoma Šyšos upėje. Lijanos Jagintavičienės nuotr.

Nuo sausio 22-osios vakaro buvo vykdoma 32-ejų metų šilutiškės Airos paieška. Jauna moteris, gyvenanti Knygnešių gatvėje, išėjo šeštadienį, apie 15 val., pavedžioti šuns ir negrįžo. Jos atsiradimą galime pavadinti stebuklu.

Ant kojų buvo sukeltos specialiosios tarnybos. Paiešką atliko ir būrys Šilutės gyventojų. Kas galėjo jai nutikti, versijų buvo įvairių – nuo pagrobimo iki savižudybės.

Šeštadienį mergina nebuvo rasta.

Dingusios jaunos moters paieškos buvo vykdomos intensyviai ir sekmadienį. Tądien į pagalbą pasitelkti ugniagesių narai, kurie apžiūrėjo Šyšos upę. Tačiau dingusioji tąkart irgi nebuvo rasta.

Apžiūrėta teritorija dronais. Šilutės aviaklubas taip pat skubėjo į pagalbą - žvalgė teritoriją iš oro.

Pareigūnai ir savanoriai tikrino atokesnes vietas. Į pagalbą atskubėjo ir kinologai. Panaudotas net specialiai apmokytas šuo, galintis užuosti kūnus, esančius po vandeniu. Tačiau paieškos buvo bevaisės.

Peržiūrėta vaizdo kamerų užfiksuota medžiaga. Aiškiai matėsi, jog ji išėjo iš Knygnešių gatvės ir tai bėgo, tai ėjo Kanto gatve. Atėjusi iki pylimo, kuris ribojasi su Darbininkų mikrorajonu, ji atgal negrįžo. Keista ir tai, kad šviesiu paros metu nebuvo nė vieno praeivio. Todėl pirmadienio rytą paieškos tęsėsi Šyšos upėje. Jos ieškojo narai iš Klaipėdos.

Šiuo metu ištvinusios Šyšos upės vanduo nėra skaidrus. Gylis - apie trys metrai, srovė nėra didelė, vandens temperatūra apie trys laipsniai.
Apie 10 val. 24 min. vienas vaikas pastebėjo užkibusį ant šakos pavadėlį. Netrukus narai ištraukė šuniuką. Tai buvo dingusios merginos augintinis. Netoli tos vietos ant kranto rasta ir didelė kraujo dėmė ant sniego. Policijos pareigūnai paėmė kraujo mėginius. Aiškinsis, ar tai nėra Airės kraujas.

Daugelis laukė ant kranto ir buvo įsitikinę, kad upėje ir merginos kūnas. Tačiau netrukus, apie 13 val., pasiekė informacija, jog pastebėta keistai besielgianti, sušalusi moteris Šilutės pašonėje, Ramučių gatvės laukuose. Airė vilkėjo sausus drabužius.

Nelaimelei buvo iškviesti medikai, kurie ją išgabeno į ligoninę. Greitosios pagalbos medikai, apžiūrėję merginai, galimo smurto ant jos kūno nepastebėjo.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?