Metų sensacija - keturmetis pranoko gerokai vyresnius

2022-01-27, „Šilokarčemos“ informacija
Mažametis Eljotas džiaugėsi iškovota taure.
Mažametis Eljotas džiaugėsi iškovota taure.

Sausio 16 d. buvo duotas startas naujam Lietuvos bėgimo taurės (LBT) sezonui. Sezonas startavo Kėdainiuose. Jame puikiai pasirodė 4 metų šilutiškis Eljotas Zaremba. Vaikas nušluostė nosis daugiau nei dvigubai vyresniems konkurentams.

Mažametis buvo jauniausias dalyvis 5 kilometrų distancijoje. Ją įveikė be jokių sunkumų. Lenktyniavo grupėje, kurioje buvo vaikai iki 14 metų ir jaunesni. Jauniausi konkurentų tarpe buvo dvigubai vyresni už Eljotą.

 Finišą pamario krašto vaikas kirto trečias. Taip iškovojo pirmąją savo taurę.

Sausio 13-osios išvakarėse vaikas dalyvavo ir Laisvės gynėjų dienos bėgime, kuris vyko Klaipėdoje. Jis savo kategorijoje buvo neįveikiamas. Džiaugėsi pergale.

Tiesa, berniukas jau turi krūvą medalių. Jų yra per 30. Iškovoti  įvairių distancijų bėgimuose, Kudo, karate varžybose. Eljotas mokosi ir bokso paslapčių pas legendinį trenerį Vincą Murauską.

Daugiausia vaiką treniruoja pats tėtis Aurimas Zaremba. Jis su juo drauge bėgioja, sportuoja salėje. Tėtis jį lydi ir į bokso treniruotes.

„Stengiamės, kad vaikas aktyviai leistų laiką, judėtų. Kiekviena pergalė keturmečiui labai svarbi. Džiaugsmo būna daug. Po kiekvieno laimėjimo jam skiriamos ir papildomos pramogos – batutų parkai, baseinai ir kt., kas vaikui suteikia džiaugsmą. Stengiamės skatinti“, - kalbėjo mažojo sportininko tėvas.

Dabar E. Zaremba ruošiasi varžyboms, kurios vyks vasario 5 d. Jurbarke. Ten jis kovos „Open Jurbarkas MM/K-1 Championship“ čempionate.


Straipsnio komentarai

Š A U O L I S 2022-01-30
ŠAUNUOLIS BERNIUKAS Komentaras patinka Komentaras nepatinka
VAU2022-01-28
ŠAUNUOLIS! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?