Gyventojai džiaugiasi gauta parama

2022-01-25, Pranešimas spaudai

2020 metais birželio mėnesį įsteigta mažoji bendrija „Sunkiosios technikos servisas“ tuoj skaičiuos antruosius gyvavimo metus. Įmonė užsiima įvairių judamų ir nejudamų metalinių stambios technikos detalių, bei žemės ūkio technikos dalių atkūrimu ir restauracija. Įmonėje atliekama ovalo kiaurymių restauracija, geometrijos atstatymo darbai, teikiamos įvairaus metalo virinimo paslaugos.

Įmonės vadovė Ieva Perminienė be galo džiaugiasi iš  Nacionalinės mokėjimo agentūros, Europos sąjungos fondų gauta parama Ekonominės veiklos pradžiai kaime. Paramos dėka nupirkta įranga, įrankiai, leidę pradėti teikti ovalo atstatymo (kiaurymių restauracijos) paslaugas Šilutės rajone.

Kaip teigia įmonės vadovė, sprendimą kreiptis paramos paskatino laisvų gerai apmokamų darbo vietų trūkumas kaime: „Kadangi gyvename Švėkšnos seniūnijoje, mus su vyru labai vargino tolimos kelionės į darbą ,tuo metu vyras dirbo Klaipėdoje, o man tekdavo važinėti į Gargždus, būdavo gaila kelionėse į darbą praleisto laiko, kurį galima praleisti daug naudingiau.  Todėl pamatę Nacionalinės mokėjimo agentūros puslapyje kvietimą teikti paraiškas verslo pradžiai kaime nesudvejojome, labai greitai apsisprendėme įsteigti įmonę ir teikti paraišką“. Įmonės vadovė džiaugiasi kad, stebėtinai greitai viskas pavyko, nes įmonę įsteigė ir paraišką parašė vos per vieną savaitę.

Naujo verslo pradžia nebuvo labai lengva, užtruko klientų paieškos, šiuo metu įmonės savininkė jau džiaugiasi besiplečiančiu klientų ratu, tačiau verslo pradžioje nerimo pakako „Juk priimdamas investicijas prisiimi ir įsipareigojimus, labai jaudinausi ar pavyks sugeneruoti pakankamai pajamų kad išlaikytume dvi darbo vietas“ – kalbėjo I. Perminienė. Nuo verslo pradžios įmonės vadovė užsiėmė, dokumentacija, klientų paieška, skelbimų, bei socialinių paskyrų administravimu, o vadovės vyras sukaupęs ilgametę patirtį konstruojant ir rekonstruojant, bei remontuojant įvairią techniką tiek Lietuvoje, tiek užsienyje užsiėmė mechaniko darbu. „Kai darbas mielas, nebeskaičiuojame ir valandų“ – juokėsi I. Perminienė, pabrėždama, kad ji nors ir yra įmonės vadovė, savo verslą labiau įvardintu šeimos verslu, nes visi sprendimai priimami drauge, o ir klientai pritraukti skelbimo su įmone renkasi bendradarbiauti, tik dėl profesinalaus aptarnavimo.

„Ir kitiems versliems, turintiems idėjų žmonėms patarčiau nedvejoti ir ieškoti savo verslo finansavimo galimybių, esu begalo laiminga ir dėkinga galėjusi sukurti darbo vietas sau ir savo vyrui. Kai pats labai stengiesi ir tiki, atrodo kad padeda ir Dievas.“ – pokalbį baigė MB Sunkiosios technikos serviso direktorė.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!