Pareigūnai Šilutės rajono sodyboje aptiko naminės degtinės

2022-01-26

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai gavę informacijos apie neteisėtai laikomą naminę degtinę, 2022 m. sausio 25 d. atliko patikrinimą sodyboje, esančioje Šilutės rajone, Bikavėnų kaime.

Pas sodybos savininkę, gim. 1979 m., ūkiniame pastate buvo rasta 45 litrai bespalvio skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą.

43- iejų moteris policijos pareigūnams įkliuvo pirmą kartą.

Dėl šio įvykio pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d.

Už neteisėtą naminių stiprių alkoholinių gėrimų laikymą moteriai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Policija ragina gyventojus nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti.


Straipsnio komentarai

šilutiškė2022-01-27
Degtinė ,tai dar ištaisomi dalykai vienokiu ar kitokiu būdu ,bet ,kad Vyriausybė paleis narkotikus,vot čia tai reikės kovoti , ir dabar matote ,kiek narkobiznieriai jau pasiruošę turi ,tik laukia įstatymo.Tada ištisos šeimos kartos bus pasmerktos beviltiškam kentėjimui ir kankinimui ,kai sūnui ar dukrai reikės"dpzės" ,o pinigų jau nebebus ,gaus parduoti paskutinius gyvulius ir apsiaustus ,nes narkomano veiksmai needakvatūs. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Padekokit2022-01-26
kaimynukams, tegul pasidziaugs šuns gyvenimu... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?