Penktadienio horoskopas – kovo 6 d.

2015-03-06, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Levandos
Fotolia nuotr. / Levandos

Su spalvomis, su jausmingu virpuliu, su nuotykių nuojauta, su trumpesniu nei įprasta darbų sąrašu pasitinkame paskutinę savaitės darbo dieną.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Gerai atlikti savo darbą – štai tokia yra pagrindinė jūsų šios dienos misija. O siekdami būti gerais darbuotojais, nepamirškite būti ir nepriekaištingais kolegomis. Kai kas nors timptels už liežuvio pakritikuoti kolegas, tuoj pat susilaikykite. Verčiau patys būkite paslaugūs ir susitelkę į tai, ką darote, kad nepraleistumėte reikšmingų smulkmenų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien žinosite, kaip pasielgti bet kokioje situacijoje, tačiau savo jėgomis tikėkite pasiremdami tik į realius faktus, patirtis ir konkrečius veiksmus. Tiesa ta, kad saldžių vaisių duos tik anksčiau jūsų pradėti projektai. Taigi, pasirinkę vieną iš jų, nuosekliai ir kruopščiai tęskite jį, panaudodami visą savo kūrybiškumą ir kantrybę.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šios dienos iniciatyvos pasės aplink jus abejones ir jūs galiausiai patys savo sumanymu suabejosite. Todėl verta tęsti, kas jau pradėta. Juo labiau, kad šiandien sėkmingai derinsite dvi stovyklas: darbą ir namus. Darbo vietoje būsite šeimyniški ir su džiaugsmu talkinsite kolegoms, o namuose buities darbus atlikdami būsite smulkmeniški ir darbštūs.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ši diena gali nepagailėti vėlavimų ir nesusipratimų, ypač jei į viską žvelgsite atsainiai ir prisiplanuosite to, kas jums neįprasta ir nauja. Nesuklys tie, kurie išvengs naujų išvykų ar rizikingų sprendimų, o vykdys tai, ką galima patikrinti ir numatyti. Jūsų sėkmės garantas – nuoseklus planavimas ir atsižvelgimas į menkiausias detales. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jei šiandien tvarkysite finansinius reikalus – žiūrėkite į viską pro didinamąjį stiklą. Kuo daugiau detalių įžvelgsite, tuo sėkmingesni bus jūsų sprendimai ir tuo labiau pasiteisins pirkiniai ar derybos dėl prekių pardavimo. Atsainus požiūris gali kainuoti daug. O jei jūsų piniginėje chaosas – įveskite tvarką savo asmeniniuose finansuose.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jautriai reaguosite į visus, kurie bandys jus pakritikuoti. Tačiau prieš nusimindami ar reikšdami pretenzijas įsitikinkite, kad jūs patys neatliekate didžiojo kritiko vaidmens sau ir kitiems. Dažniau save pagirdami, ir iš aplinkinių gerų žodžių išgirsite. Tiesa, jūsų asmeninai sumanymai gali šiandien nesulakti palaikymo iš aplinkos.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ši diena siurprizų nežada, jei patys jų nesugalvosite. Kils pagundų tik stebėti, kaip dirba kiti, nes savo jėgomis nepasitikėsite arba nenorėsite demonstruoti kitiems to, kad jums aktualu. Nelaukdami, kol diena praeis pro šalį, suteikite jai spalvų, išpildydami mažas kitų žmonių svajones ar praturtindami veikloje savo intuityvias įžvalgas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Komandiniame darbe ar ryšiuose su draugais šiandien bus ir jūsų mintys, ir jūsų širdis. Todėl savo pačių pastangas vertinkite tiek, kiek jos padeda įgyvendinant bendrus rezultatus. Saikinga kritika komandos narių veiksmų atžvilgiu šiandien jus visus apsaugotų nuo klaidų. Tačiau stebėkite, ar tai neskatina nuleisti rankų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Darbe sieksite būti tobuli ir kuo labiau stengsitės, tuo aiškiau matysite, kad tobulas rezultatas ne jūsų nosiai. Taip jums atrodo tik dėl to, kad esate pernelyg kritiški savo darbo rezultatams. Nekelkite sau šiandien naujų tikslų, o atlikite konkrečius veiksmus (kiek įmanoma nuosekliau ir pedantiškiau) dėl anksčiau numatytųjų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien dairysitės toli ir viską aiškiai matysite. Tačiau iki ten, kur reikia būti, nukakti jums bus paprasta tik einant lėtai ir nuosekliai, atsižvelgiant į kiekvieną detalę. Be to, kelionė bus sėkminga, jei eisite anksčiau pasirinkta kryptimi, o optimistines prognozes darysite tik atsižvelgdami į konkrečius faktus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Diena gali būti maloni, jei niekur neskubėsite ir niekam nieko nežadėsite. Tai ne raginimas sėdėti sudėjus rankas. Priešingai, būti darbštiems šiandien tiesiog būtina. Tačiau prakaitas bus išlietas ne veltui, o jūsų lūkesčiai sulauks tinkamų reakcijų iš aplinkos, jei pažadus dalysite tik viską iš anksto apskaičiavę.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien manysite, kad būti kritiškiems aplinkinių atžvilgiu (ypač antrosios pusės) yra jūsų pareiga. Taip uoliai to sieksite, lyg nuo to gyvenimas pasidarytų šviesesnis, o jūsų santykiai – tobulesni. Regis, viskas yra atvirkščiai. Įžvelkite savo partnerių veiksmuose ir žodžiuose pamokas, kurios padės jūsų asmenybei tobulėti.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?