In memoriam ilgamečiui vaikų ligų gydytojui Broniui DAUGIRDUI (1949 – 2022)

2022-02-04

Jus palietė tamsa ranka vėsia,
Dabar jokia užuojauta neguodžia,
Nebent viltis, kad neišnyks dvasia,
Kad liks darbai, sumanymai ir žodžiai…

Šilutės ligoninės bendruomenę pasiekė skaudi žinia. Netekome brangaus kolegos, buvusio ilgamečio Vaikų ligų skyriaus gydytojo Broniaus DAUGIRDO. Gydytojo širdis sustojo vasario 3 dieną, praėjus kiek daugiau nei savaitei nuo jo 73-ojo gimtadienio.

Jis Šilutės ligoninėje dirbo nuo 1973 m., išdirbo daugiau nei 40 metų. Gydytojas buvo ilgametis Vaikų ligų skyriaus vedėjas. Nuo 2014 m. atsisveikino su mažaisiais pacientais ir kolegomis, išėjo užtarnauto poilsio.

Kolegų atmintyje išliko patys gražiausi ir šviesiausi atsiminimai apie gydytoją B. Daugirdą.

„Mes jį prisiminsime už jo padarytus gerus darbus, atsakingumą, pareigingumą, kolegiškumą, paslaugumą. Jis niekada neatsakydavo kreipiantis pagalbos, visada patardavo. Gydytojas primindavo tėtį, nes buvo labai rūpestingas mažiesiems ligoniukams ir savo jaunesniems kolegoms“, – tokį gydytoją prisimena Vaikų ligų skyriaus darbuotojai.

Gydydamas mažuosius pacientus, B. Daugirdas labai pergyvendavo dėl jų sveikatos būklės, daugybę kartų eidavo pas tą patį ligoniuką, kol jo sveikatos būklė nepagerėdavo. Gydytojas buvo labai atsakingas, kas būdingas visiems medikams, dirbantiems su vaikais.

Mažai kas žino, kad B. Daugirdas buvo ir labai muzikalus žmogus, turėjo talentą dainuoti. Kai kuriems kolegoms yra tekę girdėti jį skambinant pianinu ir dainuojant.

Skaudžią netekties valandą dėl brangaus tėvelio mirties užjaučiame ir linkime stiprybės dukroms ir visiems artimiesiems.

VšĮ Šilutės ligoninės bendruomenė


Straipsnio komentarai

Raimonda2022-02-04
Aciu jam labai isgelbejo mano vaika esu dekinga netikkad isgelbejo bet ir daug kartu teko guleti su vaikiukais ir daug padejo begalinis aciu jam .????????nuosirdi uzuojauta Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Asta2022-02-04
Sito nuostabaus gydytojo deka as as gyvenu , uzuojauta seimai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Jovita2022-02-04
Nuosirdi uzuojauta seimai Gydytojas kuris isgelbejo mano sunaus gyvybe Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Alma slepaviciene2022-02-04
Buvo labai geras gyditojas ,uzuojauta dukroms Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kiek Jums tenka laukti vizito pas šeimos gydytoją?