Modelis Karolina Toleikytė gavo vaidmenį „Fashion TV“ filme: įkūnys Hitlerio mylimąją

2015-03-06, Žmonės.lt
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Karolina Toleikytė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Karolina Toleikytė

Modelis, „Miss Fasion TV 2014“ konkurso nugalėtoja Karolina Toleikytė išbandys save naujame amplua: priemė televizijos „Fashion TV“ pasiūlymą vaidinti istoriniame filme apie Antrąjį pasaulinį karą. Lietuvė juostoje įkūnys Hitlerio mylimąją, filmavimo darbai Vilniuje prasidės gegužę.

Naujame „Fashion TV“ filme,  kurį kurti sumanė pats televizijos prezidentas Michelis Adamas Lisovskis, bus pasakojama žydų meilės istorija, nutikusi Antrojo pasaulinio karo metu. Veiksmas vyks Austrijos sostinėje Vienoje, juostos pavadinimas kol kas neatskleidžiamas. 

Planuojama, kad naujame istoriniame filme vaidins aktoriai iš Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Jungtinių Amerikos Valstijų. Vilniuje filmavimo darbai prasidės pavasarį.

Vieną pagrindinių vaidmenų istorinėje juostoje gavo 18-metė manekenė Karolina Toleikytė. Sulaukusi tokio pasiūlymo ji neslėpė džiaugsmo. „Filmo kūrybinė komanda nori patikėti vieną pagrindinių vaidmenų man, todėl jau nuo sausio iki pirmųjų filmavimų skiriu daug laiko savo aktorystės įgūdžių tobulinimui, mokausi scenarijų“, – Žmonės.lt sakė K.Toleikytė. 

Modelis atskleidė, kad visą informaciją apie būsimą juostą „Fashion TV“ laiko itin konfidencialia ir apie filmą, kol pasirodys jo anonsas, nedaugžodžiauja. Tačiau K.Toleikytė tikina, kad juostoje vaidins daug pasaulyje garsių aktorių. „Labai džiaugiuosi, kad man suteikta galimybė mokytis iš geriausių ir kartu su jais dirbti“, – Žmonės.lt sakė ji. 

Pati K.Toleikytė vaidybos meno mokosi jau dvejus metus, netrukus save išbandys teatro scenoje: „Po kelių savaičių pristatysime mokyklos teatro grupės pirmąjį spektaklį „Romeo ir Džiuljeta“, man teko garbė vaidinti Džiuljetą. Visus metus daug ruošėmės, repetavome, tikrai daug mokėmės, dar labai daug išmoksime ateityje. Nelyginu savęs su profesionaliais aktoriais ir kol kas tikrai nedrįstu į juos lygiuotis, tačiau noriu išmokti kuo daugiau.“


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?