Abiturientai lankėsi atvirų durų dienoje Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate

2015-03-06, Tauragės AVPK informacija

Kovo 5-ąją, visose Lietuvos policijos įstaigose yra organizuojama atvirų durų diena, skirta supažindinti abiturientus su policininko profesija. Ne išimtis ir Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Į organizuotą atvirų durų dieną komisariate lydimi pedagogų susirinko didelis būrys abiturientų iš Tauragės, Šilalės, Šilutės bei Pagėgių gimnazijų ir vidurinių mokyklų. Moksleivius pasveikino Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Marius Draudvila bei svečiai iš Mykolo Romerio universiteto ir Lietuvos policijos mokyklos. Pasitelkę vaizdinę medžiagą, jie pristatė studijų programas, dėstomus dalykus, konkursinius balus ir kitus aktualius dalykus, dominančius studijas besirenkančius mokinius.
Moksleiviai daugiausiai dėmesio skyrė pareigūnų naudojamoms specialiosioms priemonėms ir ginkluotei. Ne mažiau abiturientus sudomino ir Kelių policijos naudojami greičio ir alkoholio kiekio matavimo prietaisai. Jie taip pat turėjo galimybę apžiūrėti komisariato prieigose išrikiuotus tarnybinius automobilius su visa juose įdiegta technika, skirta eismo saugumo kontrolei.
Išklausę juos dominančią informaciją Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate besisvečiuojantys abiturientai, norintys tapti pareigūnais, pildė prašymus dėl siuntimo pasitikrinti sveikatą Centrinėje medicinos ekspertizės komisijoje, kadangi tik puikios sveikatos jaunuoliai gali papildyti policijos gretas. Tikimąsi, kad po šios atvirų durų dienos Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą papildys jauni, energingi ir motyvuoti policininkai.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Jei turite šiek tiek laisvo laiko, kas jums labiau patiktų?