Vestuvinių žiedų mados: ką verta rinktis 2022-aisiais?

2022-02-28, Pranešimas spaudai

Vestuvės, didinga ir nepamirštama šventė, kuri diktuoja savas taisykles. Viena jų – vestuviniai žiedai. Ir nors pastaruosius kelis metus vis dažniau pasitaiko porų norinčių išskirtinių ir vienetinių žiedų, vis dar yra tų, kurie amžinai liks ištikimi klasikai. Vis dėlto, kokios žiedų rūšys madingiausios?

Deimantų juostelės

Žiedai – amžinoji, laikui nepavaldi klasika. Kuo didesnis deimantas – tuo vertingesnė. Pastaruoju metu itin madingi žiedai – plonos deimantų juostelės. Tai – vestuviniai žiedai moterims, kurie tiks kiekvienai damai bei sukurs amžiną prabangos įvaizdį. Vyrai įprastai renkasi žiedus be deimantų, tačiau tikrai pasitaiko, jog ir jie nori spindesio bei prabangos.

Deimantų juostelės gali tapti ir puikiu sužadėtuvių žiedu, ir vestuviniu žiedu, todėl jis tiks prie bet kokio kito žiedo šalia.

Klasika

Klasikiniai vestuviniai žiedai – tai amžinai populiarūs ir elegantiški lygūs žiedai be jokių įmantrybių. Jie gali būti blizgūs, matiniai arba faktūriniai. Taip pat klasikinis žiedas būna vienos arba kelių spalvų aukso. Toks papuošalas yra patogus nešioti kasdien ir puikiai dera su kitais aksesuarais. Būtent todėl klasika nesensta, nes tai – pigiau, praktiškiau ir visada elegantiška.

Skirtingi sprendimai

Per dešimtmečius jau tapo įprasta manyti, jog žmonos ir vyro vestuviniai žiedai turi būti vienodi. Tačiau jau kelerius metus tampa populiaru rinktis skirtingus žiedus. Juk kiekviena asmenybė skirtinga... Galbūt moteriai patinka prabanga, o vyrui – paprastumas. Tad viską galima suderinti juvelyro pagalba!

Žiedai gali būti skirtingi ne tik pločiu, bet ir spalva, dizainu, forma, modeliu. Pavyzdžiui, vyras gali išsirinkti 6-7 mm pločio klasikinį žiedą, kuris tiks prie bet kurio stiliaus, bus patogus ir neišsiskiriantis, o žmona – prieš tai minėtą briliantinę juostelę, kuri patrauks kiekvieno praeivio dėmesį.

Pasak juvelyrų, jaunieji, kurdami savo vestuvinių žiedų dizainus, pirmiausiai siekia, kad šie būtų kuo savitesni. Ieškoma simbolių, ženklų, spalvų derinių, kurie turėtų svarbią simbolinę prasmę būtent jaunavedžių porai. Taip pat, kaip ir renkantis bet kurį kitą papuošalą, didelis dėmesys teikiamas patogumui. Atsižvelgiama į tai, kad žiedai bus nešiojami ilgus metus, todėl nesirenkamas itin ekstravagantiškas ar sunkiai prie kasdieninės aprangos derinamas žiedas.

Baltas auksas ir struktūros

Taip pat 2022 m. ypač populiarūs baltojo aukso žiedai. Jau pastaruosius penkerius metus net 73 proc. vestuvinių žiedų yra pagaminami iš platinos bei baltojo aukso. Šiemet populiarios grubios struktūros, t. y. grubus pamatas arba deimantinio šlifavimo faktūra. Toks dizainas paverčia žiedą visiškai išskirtiniu ir unikaliu.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!