Kodėl atliekama pilvo plastika?

2022-03-02, Pranešimas spaudai

Pilvo plastinė operacija yra viena iš dažniausiai atliekamų operacijų, nes ji vykdoma dėl įvairiausių priežasčių. Tai ne tik estetinė procedūra, bet ir sveikatą gerinanti operacija. Jos metu koreguojama sukritusi oda arba pilvo raumenys. Operacija padeda sustabdyti problemas, galinčias pasireikšti ateityje. Susipažinkite su keliomis priežastimis, dėl kurių atliekama pilvo sienos plastika.

Po gimdymo

Moterys neretai sunerimsta dėl savo pilvo išvaizdos po gimdymo. Susitraukęs nėščiosios pilvas gali palikti suglebusią odą, strijas ir silpnus pilvo raumenis, kuriuos sunku atkurti sportu. Tokiais atvejais atliekama pilvo plastika. Ji suteikia ne tik fizinio grožio, bet ir komforto. Jei moteriai buvo atliktas cezario pjūvis, jo randą galima paslėpti po atsiradusiais pilvo plastikos metu. Prieš norint atlikti tokią operaciją, būtina pasidomėti tinkamiausiu laikotarpiu ir įvertinti savo sveikatą.

Numetus svorio

Suglebusi oda neretai atsiranda numetus svorio. Atsikračius daug kilogramų, oda atsistato lėtai arba lieka išsitempusi. Tokiais atvejais žmogus jaučia diskomfortą – sunku dėvėti norimus rūbus ir atlikti atitinkamas fizines veiklas. Tokia pilvo sienos plastika atliekama tiek vyrams, tiek moterims. Šalinti odos perteklių panašiu būdu galima ir nuo rankų bei kojų, kad būtų pasiektas kūno ir išvaizdos balansas.

Po operacijų

Pilvo sienos plastika atliekama ir norintiems pašalinti randus po operacijų ar kitus defektus. Atsiradę randai po histerektomijos (gimdos šalinimo) arba apendektomijos (apendicito šalinimo) slepiami pilvo plastinės operacijos metu. Žmonėms, turintiems pilvo ertmėje matomas išvaržas, jų šalinimo metu taip pat galima atlikti pilvo sienos plastiką, kad ši zona neliktų deformuota. Net turintiems dirglios pūslės sindromą, siūloma pasidomėti pilvo operacijomis, kurios sumažintų patiriamą diskomfortą. Jei matote, kad tokia procedūra galėtų būti atlikta jums – pasikalbėkite su savo šeimos gydytoju.

Kiekvienas žmogus nusipelnė jaustis komfortiškai ir gražiai savo kūne. Deja, kai kurias problemas galima tvarkyti tik operacijų metu. Plastinę pilvo operaciją galima atlikti po gimdymo, numetus svorio ar po įvairių operacijų norint pašalinti defektus. Pasidomėkite procedūromis, kurios gali padėti vėl pasitikėti savimi.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?