Šilutėje degė Covid-19 patikros punktas ir butas

2022-03-02, Ve.lt ir „Šilokarčemos“ informacija

Pamario ugniagesiai skubėjo į miesto pakraštyje įsikūrusią Šilutės ligoninę. Gaisras kilo šalia jos veikiančiame Covid-19 patikros punkte. Kita nelaimė – Melioratorių alėjoje liepsnojo butas.

Bendrosios pagalbos telefono numerį 112 surinkęs pro Šilutės ligoninę ėjęs vietos gyventojas, informavo  kad mato iš šalia ligoninės įrengto mobilaus Covid-19 patikros punkto rūkstančius dūmus.

Apie 6.49 val. iškvietimo sulaukę Šilutės miesto centre budintys ugniagesiai į Rusnės gatvę atskubėjo per keturias minutes. Atvykus, dūmai rūko iš metalinio konteinerio, kuris yra apie 15 kvadratinių metrų ploto.

Nelaukta, kad kas nors atrakins konteinerio duris nelaukta - į jo vidų ugniagesiai operatyviai pateko diskiniu pjūklu nupjovę spyną.

Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Valdas Kundrotas „Vakarų ekspresui“ sakė, kad gaisras kilo dėl elektrinio prietaiso gedimo.

Konteinerio viduje degė šaldytuvas. Per gaisrą apdegė ne tik jis, bet ir kompiuteris, mėginių dėžutės bei apie keturi kvadratiniai metrai konteinerio vidinės sienos apdailos. Aprūko ir pati patalpa.

Gaisras greitai lokalizuotas ir užgesintas.

Pasak V. Kundroto, laiku atsitiktinių praeivių dėka pastebėtas gaisras įsiplieksti nespėjo, kas ir padėjo išvengti didesnių nuostolių.

Ugniagesių vadovas pasakojo ir apie kitą gaisrą, kuris kilo vasario 24-osios rytą. Gavę informacijos, kad reikalinga ugniagesių pagalba, jie po keturių minučių jau buvo Melioratorių alėjoje, prie 8-uoju numeriu pažymėto namo. Čia liepsnojo butas, esantis trečiame namo aukšte. Jau veržėsi dūmai pro langą.

Spėjama, kad nelaimė kilo dėl ugnies, kuri įsiliepsnojo nuo torto fejerverko. Kodėl užsidegė butas – aplinkybės aiškinamos.

Žala taip pat skaičiuojama. Išdegė kambaryje buvę namų apyvokos daiktai. Aprūko bei sušlapo ir kitos buto patalpos. Ištirpo ir plastikinis šildymo sistemos vamzdis. Dėl to buvo pradėjęs tekėti vanduo.

V. Kundrotas primena, kad atsargiau reikia elgtis su ugnimi, nepalikti jos be priežiūros.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?