Kur naudojamos konvejerinės grandinės ir ar galima jas pritaikyti visuose versluose?

2022-03-09, Pranešimas spaudai

Konvejerio grandinė yra labai svarbus vidinės transporto sistemos, susidedančios iš konvejerių, elementas. Jų užduotis yra perkelti pavaras į pavaros mechanizmo elementus, dėl kurių konvejerio juosta iš tikrųjų juda, taip transportuojant gaminį ar medžiagą į kitus gamybos etapus. Juostiniai konvejeriai dažniausiai naudojami įvairiose pramonės šakose: jie naudojami kasyklose ir gabenant grobį kasybos, maisto, chemijos, statybos, naftos chemijos, popieriaus, žemės ūkio, elektrinių, šiluminės ir kitose srityse.

Kiekvienai pramonės šakai reikalingas individualus požiūris į konvejerinių grandinių projektavimą

 

Kiekvienai pramonės šakai reikalingas individualus požiūris į konvejerinių grandinių projektavimą, jų stiprumą, matmenis, techninius ir fizinius parametrus. Konvejeriai, kurie dirba labai žemoje temperatūroje, naudos skirtingas grandines, labai aukštoje temperatūroje – skirtingas, o dulkėtoje aplinkoje – visiškai kitokias grandines.

 

Konvejerio grandinių tipų pavyzdžiai:

 

Plokščios konvejerio grandinės, kaip minėta aukščiau, buvo sukurtos veikti tam tikromis sąlygomis. Yra standartinių ir specializuotų sprendimų. Kiekviena grandinė skirta konkrečiam vaidmeniui, kuris varo konvejerio juostą ir naudoja konkrečias pavaras. Todėl labai svarbu teisingai pasirinkti. Šių tipų grandinių, naudojamų konvejeriams valdyti, pavyzdžiai:

 

 • FV konvejerio grandinė,
 • M tipo konvejerio grandinė,
 • FVT konvejerio grandinė,
 • MT konvejerio grandinė,
 • Konvejerio grandinės su vamzdžių kaiščiais (įskaitant MC tipą),
 • konvejerio grandinė su diržu,
 • Konvejerio grandinės su lenktomis plokštėmis,
 • Konvejerio grandinė su ilginamaisiais kaiščiais,
 • Konvejerio grandinės su lenktais smaigaliais (įskaitant ritinines grandines),
 • Nerūdijančio plieno grandinės.

Konvejerio grandinės – pasirinkite patikrintą sprendimą

 

Konvejerinių grandinių specifika reiškia, kad jos naudojamos daugelyje pramonės šakų. Neretai jie yra įmonės stuburas, nes būtent dėl ​​jų visa produkcija, dažniausiai pačiomis sunkiausiomis sąlygomis, gabenama į specialiai paruoštas vietas.

 

 • Žemės ūkis. Tinkamai suprojektuota konvejerio grandinė ilgainiui taps labai atspari dulkėms nuo itin didelių gabaritų medžiagų. Todėl jie idealiai tinka sandėliams, kuriuose žemės ūkio technikoje vežamos kelios tonos grūdų, pašarų ar miltų. Tokie gaminiai yra atsparūs ne tik perteklinėms dulkėms, bet ir neigiamam kintančių oro sąlygų poveikiui.

 

 • Kasyba ir medienos pramonė. Didelis atskirų elementų atsparumas smūgiams ir susidėvėjimui dėl kelių tonų medžiagos slėgio – dėl šių savybių konvejerio grandinės idealiai tinka gabenti anglis, medieną ar smulkintuvo atliekas. Nepaisant atšiaurių eksploatavimo sąlygų, jos išlaiko savo savybes.

 

 • Maisto ir chemijos pramonė. Kadangi konvejerio grandinėje naudojamos tokios medžiagos kaip patvarus nerūdijantis plienas, jie yra puikus maisto transportavimo komponentas. Nesijaudinkite, visos daržovės, vaisiai ir kiti maisto produktai gali būti gabenami ant diržo pagal komponentus.

 

Šios pramonės šakos yra tik kelios iš nedaugelio, kur yra naudojamos konvejerių grandinės. Kadangi konstrukcijas papildo kaušai, plokštės ar kaiščiai, padidėja jų galimybė montuoti ant daugelio tipų mašinų. Jie sėkmingai gabena tekstilę, vaistus, gėrimus ir kartonines medžiagas.

 

UAB Dukranos Grupė be plataus pasirinkimo, džiaugiasi galėdami pateikti aukščiausios kokybės sprendimus. Jų klientų nuomonės ir bendradarbiavimas su gamintojais suteikia daug vertingos informacijos apie jų naudojimą konvejerių grandinėse, o tai savo ruožtu reiškia, kad įmonė renkasi geriausius sprendimus ir gaminius. Tai leidžia įmonei pasiūlyti sprendimą, kuris tiksliai atitinka jūsų lūkesčius ir reikalavimus. Kviečiame susisiekti su įmone, kad pasirinktumėte savo verslui tinkamą tipą.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!