Nešiojate kontaktinius lęšius? 4 grožio patarimai, kuriuos būtina žinoti

2022-03-14, Pranešimas spaudai

Ne kiekvienas žmogus gali pasigirti tobula rega - kai kuriems tenka ieškoti kasdienybę palengvinančių sprendimo būdų. Kontaktiniai lęšiai - bene populiariausias pasirinkimas. Deja, bet vis dažniau pastebima, kad lęšius nešiojantys daro labai daug klaidų besidarant makiažą. Kokius grožio patarimus būtina žinoti?

 

Reguliariai plaukite rankas

Prieš darantis makiažą būtina kruopščiai nusiplauti rankas. Nors tai atrodo kaip savaime suprantamas faktas, svarbu paminėti ir tai, kad šį įprotį taikyti pravartu po kiekvieno didesnio rutinos žingsnio. Pavyzdžiui, paruošus odą su specialiomis priemonėmis. Daugumai moterų atrodo, kad tai nekenksmingi produktai, kurių likučių ant delnų beveik nelieka, o tuomet nieko baisaus įsidėti lęšius. Iš tiesų, akys yra labai jautrus organas, todėl griežta higiena yra būtina. Taip pat palaikyti rankas ypatingai švarias reikia pereinant konkrečiai prie akių makiažo tam, kad nešvarumai nepatektų ant kontaktinių lęšių.

 

Žinokite, kokius grožio produktus rinktis

Atidumas grožio rutinoje, nešiojant kontaktinius lęšius, yra labai sveikintinas. Rinkdamiesi prausiklius, veido kremus ar serumus, kiek įmanoma labiau venkite aliejinio pagrindo produktų. Žinoma, jų nereikia atsisakyti, jei oda to reikalauja, tiesiog aplikacija turėtų būti atsargi, vengiant akių zonos. Kitu atveju, produkto likutis gali padengti lęšį ir komplikuoti matymą. Bendrai, geriau rinktis hipoalerginius grožio produktus, kurie yra pritaikyti jautrioms akims. Tai reiškia, kad gaminių sudėtis turėtų būti kuo natūralesnė, be papildomų kenksmingų ingredientų. Net makiažo šepetėliai turėtų būti kokybiški - juk kuo geresnis šis įrankis, tuo paprasčiau jį aplikuoti, o makiažo produktų liekanos nenusėda ant akių. 

 

Atminkite, kada lęšius įsidėti ir išsiimti yra geriausia

Žmonės, nešiojantys kontaktinius lęšius neretai skundžiasi, nes pats procesas juos erzina. Nors ir daugėja ilgalaikių sprendimo būdų šiai problemai spręsti (kaip pavyzdžiui, “Regoscentras” siūlomos ilgalaikės regos korekcijos), natūralu, kad ne kiekvienas staiga gali investuoti didelę sumą operacijai. Tuomet būtina kurtis rutiną, kuri padeda apsaugoti akis ir pasilengvinti sau kasdienybę. Grožio ritualuose siūloma pradėti nuo lęšių įdėjimo. Žinoma, toks būdas idealus, kai akių makiažas minimalus. Įsidėti lęšius po makiažo rekomenduojama tik tada, kuomet esate užtikrinti, kad rankos švarios. Taip pat propaguojamas įprotis - prieš valantis makiažą išsiimti lęšius tam, kad ant jų nepatektų produktų perteklius.

 

Vadovaukitės taisykle - mažiau yra daugiau

Kuo mažiau produktų telksitės, tuo mažesnė tikimybė, kad šie pateks į akis. Išmokus susikurti gražų ir tenkinantį makiažą su palyginus kuklesniu kiekiu priemonių, bendrai palengvinsite sau kasdienybę. Akis galite pabrėžti su naujos spalvos kokybišku ir nebyrančiu tušu arba pieštuku, kuriuo vertėtų pasidarbuoti ne ant akių linijos, bet virš akių voko. Kita gudrybė - kuriant makiažą labiau pabrėžti lūpas, kurios padės tvirtą akcentą, o akims neprireiks daug papildomų pastangų.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?