Geros mezoterapijos paslaugų kainos

2022-03-15, Pranešimas spaudai

Kokios yra mezoterapijos kainos, kokių procedūrų tikėtis ir kaip joms pasiruošti? Ieškantiems atsakymų šiuos klausimus naudinga perskaityti straipsnyje toliau pateikiamą informaciją. Jame sužinosite apie atliekamas odos priežiūros procedūras bei atrasite specialistus, į kuriuos reikėtų kreiptis rūpimais klausimais.

 

Profesionali mezoterapija

 

Oda yra jautrus išorės organas, kuriame atsispindi ne tik mūsų emocijos ar savijauta, bet ir vidinės sveikatos problemos. Oda taip pat imli išorės įtakoms bei užkrėtimams. Laikui bėgant, oda sensta ir senėjimo ženklai joje pastebimi pirmiausiai – formuojasi nuovargio, o ilgainiui ir senatvės raukšlės.

 

Puiki žinia yra ta, jog visus odos senėjimo procesus, kaip ir susirgimo ženklus galima įveikti ar bent jau iš dalies pristabdyti. Senatvė yra natūrali, ji ateina savaime, tačiau šiuolaikinių technologijų suteikiamomis galimybėmis galima greitai atkurti jaunatviškesnę ir sveikesnę odą skirtingose kūno srityse.

 

Inovatyvi gydymo įranga

 

Klinikoje „Vivus Sanus“ veikia naujausia gydymo įranga ir dirba profesionalūs skirtingų sričių specialistai, galintys padėti pačiais įvairiausiais odos susirgimų atvejais. Atliekamos tiek medicininės gydymo, tiek papildomos estetinės procedūros. 

 

Pacientų dėmesiui pristatomos tokios dermatologijos paslaugos kaip karpų ir spuogų šalinimas, aknės, pigmentinių dėmių naikinimas, įvairių kitų odos defektų ir susirgimų švelninimas. Šalinami plaukeliai, senos tatuiruotės, atliekamas frakcinis odos jauninimas. Grožio procedūroms naudojamos hialurono injekcijos, cheminiai pilingai, aminorūgščių injekcijos ir kt.

 

Visoms procedūroms atlikti yra taikoma moderni gydymo įranga, įvairios lazerinės technologijos, leidžiančios pasiekti norimą rezultatą greičiau ir lengviau, be skausmo ar šalutinių veiksnių. Procedūros ilgai neužtruks ir jų metu galėsite atsipalaiduoti bei pasimėgauti. 

 

Kreipdamiesi į klinikos specialistus sužinosite viską apie procedūras bei jų kainas. Dažniausiai mezoterapijos procedūrų kainos prasideda nuo maždaug 80 Eur, tačiau priklauso nuo konkrečių aplinkybių ir odos būklės. Norint geresnio rezultato, procedūras reikia kartoti atliekant ištisą jų kursą.

 

„Vivus Sanus“ rasite viską, ko reikia tam, kad odos būklės vėl taptų nepriekaištinga! Užsirašykite reikiamam odos gydymui išsirinkę iš plataus procedūrų asortimento pagal savo individualius poreikius.

 

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skiriate paramai?