Kaip kanapių produktai yra naudingi mūsų grožiui?

2022-03-15, Pranešimas spaudai

Nors daugelis norėdamas atrodyti gražiai griebiasi brangių kremų, tačiau siūlome nepamiršti, kad tikrasis grožio šaltinis yra gamta, tad reikia į ją atsigręžti pirmiausia. Vienas stebuklingiausių augalų, kurio galimybės yra labai plačios, yra kanapės. Iš jų lapelių, sėklų bei kitų dalių yra gaminami įvairūs produktai, kurie skirti ne tik sveikatos gerinimui, tačiau ir grožio puoselėjimui.

Jeigu norite išbandyti, kaip kanapių gaminiai veikia Jūs – įsigyti siūlome zaliasisauksas.lt/. Esame tikri, kad tai leis pajusti tikrą augalo galią ir poveikį ne tik odai, plaukams, tačiau ir sielai.

Aliejus – plaukams

Turbūt ne kartą teko girdėti, kad kanapių aliejus yra tikras stebuklas plaukams. Ne tik dėl to, kad aliejuje yra labai daug naudingų medžiagų, kurios papildo žmogaus organizmą, tad tuo pačiu teigiamai veikia ir plaukus, tačiau ir dėl drėkinančių savybių, kurios gali būti perduodamos plaukams per įvairias kaukes, paprasčiausiai tepant. 

Svarbiausia yra derinti kompleksinį plaukų puoselėjimo būdą tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Tai leis džiaugtis stulbinančia nauda.

Aliejus – odai

Lygiai taip pat drėkinimas reikalingas ir Jūsų odai. Tad siūlome ją lepinti taip pat ir per vartojimą, ir tuo pačiu per tepimą grynai ant jos. Vėlgi, reikia ne tik derinti kompleksinį drėkinimą iš vidaus bei išorės, tačiau taip pat ir išlaikyti reguliarumą. Tai leis džiaugtis nauda, kuri Jums tarnaus ilgai, nes oda atrodys žavingai ilgus metus, bus jaunatviška.

Svarbu atsipalaiduoti

Jeigu norite atrodyti gražiai – reikia kuo daugiau ilsėtis. Tai yra auksinė taisyklė. O poilsiui siūlome arbatas, kurios taip pat yra gaminamos iš pluoštinių kanapių. Tai yra natūralus vaistas nuo streso. 

Kadangi šiais laikais žmonės dažnai gyvena labai aktyvų gyvenimą – jie paprasčiausiai neturi laiko poilsiui arba nemoka atsipalaiduoti. Ši arbata – puikus pagalbininkas.

Baltymai ir omega 3

Galiausiai, grožiui bei sveikatai reikia ir įvairių medžiagų, kurios teigiamai veikia žmogų. Ir čia pasitarnauja kanapės, kurios yra daug baltymų bei omega 3 ir omega 6. Kuo žmogaus organizmas bus sveikesnis – tuo jis bus gražesnis. 

Lepinkite save, kadangi esate vertas geriausio. Džiugu, kad šiuo metu kiekvienas, kuris tik nori – gali palepinti save. Ir tikrai ne brangiais kremais, tačiau gana pigiai kainuojančiais kanapių produktais, kurie daro stebuklus.

 

 

 

 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?