7 gudrybės, kurios padės namus paversti jaukesniais

2022-03-16, Pranešimas spaudai

Kiekvienas iš mūsų svajoja sugrįžti į jaukius, tvirtovę primenančius namus, kuriuose būtų galima atsipalaiduoti ir maloniai praleisti laiką su artimaisiais. Ar pavyks tokią svajonę įgyvendinti, priklauso tik nuo mūsų pačių – jei paskirsite daugiau dėmesio interjero plėtojimui, sukursite jaukią ir kviečiančią aplinką. Dalinamės gudrybėmis, kurios padės tai padaryti greitai ir paprastai.

1. Naudokite šiltų spalvų paletę

Švelnūs pasteliniai atspalviai visuomet asocijuojasi su jaukumu – turėkite tai omenyje tuomet, kai rinksitės sienų ar lubų spalvas. Jų tonų gali būti pačių įvairiausių, tad tikrai neteks apsiriboti tik balta spalva. Tiesa, tai nereiškia, kad ryškių atspalvių turėtumėte visiškai atsisakyti: keletas įdomesnių baldų ar aksesuarų pagyvins bendrą aplinką, o galutinis rezultatas pranoks bet kokius lūkesčius.

2. Įtraukite medienos elementų

Mediena akimirksniu gali sušildyti kambarį – net ir tuomet, jei ji yra naudojama saikingai. Būtent dėl to kambaryje gali pakakti vos kelių tokių elementų. Galite rinktis medines grindis, komodą, staliuką, lentynas ar naudoti smulkesnius aksesuarus. Prie tokių detalių ypač dera žaliuojantys augalai ir kiti gamtos motyvai – tokioje aplinkoje atsipalaiduoti bus dar lengviau.

3. Atnaujinkite užuolaidas

Nors apie šių langų puošmenų naudojimą galima išgirsti įvairiausių nuomonių, sunku nesutikti, jog lengvos dieninės užuolaidos gali pridėti bet kuriam kambariui papildomo jaukumo. Žinoma, jas reguliariai reikėtų išvalyti, o kai tokios puošmenos pabosta, verta pagalvoti apie naujus pirkinius. Tokiu atveju geriausia atsižvelgti į kambario dydį: mažesnėse erdvėse geriau rinktis paprastesnes, vienspalves langų puošmenas, o jei kambarys yra didesnis, galima pagalvoti ir apie įmantresnius modelius.

4. Pasirūpinkite papildomais apšvietimo sluoksniais

Ryškus apšvietimas nuteikia produktyviai, tačiau jei ruošiatės jaukiai vakaroti, maloniau tai būtų daryti prie blankesnės šviesos. Būtent dėl to pravartu pasirūpinti keliais apšvietimo sluoksniais: kelios stalinės lempos ar toršerai prisidės prie bendro interjero plėtojimo ir tuo pačiu atliks svarbią praktinę funkciją.

5. Svarbiems suvenyrams suraskite garbingą vietą

Jaukūs namai yra tie, kuriuose iš tiesų yra gyvenama – niekas kitas to neatskleidžia taip gerai, kaip Jūsų asmeninio gyvenimo detalės. Jei esate sukaupę brangių suvenyrų kolekciją ar mėgstate atsispausdinti įsimintiniausių akimirkų fotografijas, neslėpkite jų stalčiuose ir spintelėse – tokios smulkmenėlės turėtų atrasti vietą gerai matomose namų vietose. Jos pagyvins kambario aplinką ir bendram interjerui suteiks daugiau jaukumo.

6. Pasitelkite aksesuarus

Kaip aksesuarus namuose galite naudoti ne tik suvenyrus, bet ir įvairias žvakides, laikrodžius, dekoratyvinius indus ar kitus panašius elementus. Rekomenduojama eksperimentuoti su dekoratyvinėmis pagalvėlėmis – pakeitus jų užvalkalus, kaskart bus galima plėtoti vis kitokią temą. Tokių interjero elementų galima neriboti, tačiau vis vien reikėtų pasistengti išlaikyti vientisumą – chaotiška aplinka dažniausiai nesisieja su jaukumu.

7. Daugiau dėmesio skirkite miegamajam

Nors šis kambarys rečiausiai yra matomas aplinkinių, mes patys jame praleidžiame nemažai laiko – būtent todėl reikėtų pasistengti, kad šioje patalpoje jaustumėmės jaukiai ir galėtume maksimaliai atsipalaiduoti. Be visų jau minėtų detalių, daug dėmesio reikėtų skirti patalams: kokybiškos, maloniai prie odos besiliečiančios medžiagos garantuos maksimalų komfortą. Prie jo ženkliai prisideda ir čiužiniai – jei manote, kad Jūsiškis jau atitarnavo savo laikotarpį, pravartu susipažinti su aukšta kokybe garsėjančia kompanijos „Riposo“ produkcija. Užsukę į Pigu.lt el. parduotuvę, apie ją galėsite sužinoti daugiau.

Pasitelkę šias gudrybes, labai lengvai suformuosite jaukų namų interjerą. Tačiau svarbiausia, kad priimtumėte tokius sprendimus, kurie patiktų Jums patiems – net ir tuomet, jei dėl to teks nusižengti dažniausiai girdimoms taisyklėms.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?