Migracijos padaliniai informuoja gyventojus apie darbo laiką rinkimų dieną

2015-03-06, Tauragės AVPK informacija

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus pareigūnai informuoja, jog Migracijos padalinių darbuotojus Tauragėje, Šilutėje ir Šilalėje, esant būtinumui, bus galima išsikviesti iš namų pakartotiniame balsavime savivaldybės tarybos nario – mero rinkimuose, kovo 15-ąją, nuo 8.00 iki 17.00 valandos.

Tai daroma piliečių, norinčių pareikšti savo valią rinkimuose ir nespėjusių laiku atsiimti asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinančio dokumento, patogumui.

Gyventojai, kurie pametė ar kitaip prarado asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, rinkimų dieną gali kreiptis į Migracijos padalinius Tauragėje, Šilutėje ir Šilalėje, kur jiems bus išduotas laikinas pažymėjimas, leisiantis pasinaudoti rinkėjo teise Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų rinkimuose. Pagėgių gyventojai dėl asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų turėtų kreiptis į Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyrių. Laikinajam pažymėjimui įgyti, asmuo su savimi turi atsinešti nuotrauką (3x4 cm).

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus darbuotojai ragina gyventojus laiku pasirūpinti galiojančiais asmens tapatybę patvirtinančiais dokumentais  ir neatidėlioti to paskutinei minutei.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Jei turite šiek tiek laisvo laiko, kas jums labiau patiktų?