Šilutiškė tapo Lietuvos rašytojų sąjungos nare

2022-03-21, „Šilokarčemos“ informacija
I. Zarambaitė.
I. Zarambaitė.
Kovo 8 d. valdybos posėdžio metu į Lietuvos rašytojų sąjungą priimti du nauji nariai. Tarp jų – šilutiškė.

Naujieji nariai - Ignė Zarambaitė ir Juozas Žitkauskas. Šilutiškė Ignė – ne vienos garbingos premijos savininkė, kuri džiugina savo pasiekimais ir kūryba.

Jau gerai žinomi jos leidiniai „Stebuklingi senelio batai“ ir apysaka „Juodavandeniai“.

Pirmasis kūrinys pasakoja apie berniuką Enriką, kuris netenka senelio. Tai psichologiškai įtaigi knyga apie tai, kaip vaikas išgyvena artimo žmogaus mirtį. Iš pradžių neigdamas, vėliau išgyvendamas pyktį ir pagaliau priimdamas savo patirtį, susitaikydamas jis vėl grįžta į vaikiškais nuotykiais kunkuliuojantį gyvenimą, kuriame jau yra ir dalis mylimo senelio prisiminimų, ir jo perduotos išminties.

Knygoje „Juodavandeniai“ išlaikoma intriga, esama detektyvo, mistinių elementų, stilius pasižymi skaidrumu, pagavumu, susipina paaugliškos intrigos, meilė, neapykanta, draugystė, patyčios ir visų šių įvykių centre atsiduria šešiolikmetė Ana.

Neseniai pasaulį išvydo knyga „Debesėlis“.

„Tikiu, kad tas baltas balandis lankė ir kitus namus, visus tuos, kuriems tuo metu reikėjo jo buvimo ar šiokios tokios pagalbos. Todėl parašiau apie berniuką Aistį ir jo netikėtą draugystę su paukščiu, paskatinusiu įveikus baimes leistis į nuotykį. Na, o paskutiniame puslapyje aprašytos mano ir dailininkės tikros istorijos apie sparnuočius, kurie mus įkvėpė sukurti šią knygą“, - socialiniame tinkle facebook pristatė naujausio leidinio kūrėja.

Tiesa, ji sukūrė pasaką ir skaitymo ir užduočių knygai vaikams „Voveriukas Mukas ir pamestas raktas“.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!