Pasisvečiavo ir pasivaikščiojo po kūrėjos jausmų labirintus

2022-03-22, Virginija Langienė, Gardamo filialo bibliotekininkė
L. Balčiauskienė apdovanota ne vienu talentu. Autorės nuotr.
L. Balčiauskienė apdovanota ne vienu talentu. Autorės nuotr.
Kovo 8 dieną F. Bajoraičio bibliotekos Gardamo filiale svečiavosi žinoma kultūros darbuotoja Lina Balčiauskienė. Bet ji šiame renginyje – tik sava ir artima Gardamo seniūnijos gyventoja.

Kiek talentų, galimybių sudėta žmoguje? Į šį klausimą neįmanoma atsakyti. Nes žmogus šioje žemėje – kūrėjas ir nežinia, kada ir kur gali nustebinti, atskleisti savyje glūdinčius talentus. Apie L. Balčiauskienę taip ir galima pasakyti, ji apdovanota įvairiais talentais, dainuoja, šoka, vaidina, piešia...

Gyvenimas – nenuspėjamas, parodos pristatymas, turėjęs būti sausio mėnesį, įvyko tik kovą, ir toks sutapimas – kovo 8-ąją, kai pasaulis švenčia Tarptautinę moters dieną.

Linos paroda Gardamo filiale – jau ne pirma, bet susitikimas, kur ji pristatė savo piešinius, pirmasis, todėl susirinkusiems ypač buvo smalsu ir įdomu  jos klausyti. Susitikimo pradžioje L. Balčiauskienė papasakojo, kad piešti  jai patiko jau mokykloje, bet vėliau visa tai pasiliko užmarštyje. Tačiau  2018 metais susidariusios gyvenimo aplinkybės paskatimo viduje susikaupusias emocijas mintis išlieti piešiniais. Lina kiekvieną savo piešinį pristatė, papasakojo, kaip jis gimė. Piešiniuose vyraujanti tema – moteris. Ir kiekviename piešinyje vis kitokia – viliokė, svajoklė, liūdinti ir besidžiaugianti. Per pastaruosius dvejus metus Lina kūrė ypač gausiai.

Nepaprastai greitai prabėgo laikas. Renginio dalyviai padėkojo L. Balčiauskieniai už kartu praleistą laiką už šiltą susitikimą, palinkėjo kūrybinės sėkmės, džiaugėsi galimybe pasisvečiuoti ir pasivaikščioti jos jausmų labirintuose.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!