Kodėl verta apsidrausti nuo vėžinių susirgimų?

2022-03-24, Pranešimas spaudai

Gyvename laikais, kai galima apsidrausti praktiškai nuo bet ko. Štai draudimo bendrovė „Compensa Life“ visai neseniai pristatė specialų draudimą skirtą užsitikrinti finansinę apsaugą vėžinio susirgimo atveju. Jis vadinasi „Oncodrop“.

Jums nebūtinai turi pasireikšti vėžio simptomai, jog apsidraustumėte šiuo draudimu. Šiame tekste kiek plačiau pakalbėsime apie tai, kodėl apsidrausti nuo vėžinių susirgimų būtų naudinga kiekvienam iš mūsų.

Liga ateina netikėtai

Taip, vėžys dažnu atveju yra paveldimas genetiškai ir žmonės, kurių artimoje giminėje jau buvo vėžio atvejų susirgti turi didesnę riziką. Tačiau realybė yra tokia, jog nuo vėžio iš esmės nėra apsaugotas nei vienas iš mūsų, o liga užklumpa labai netikėtai.

Geriau visiems blogiems scenarijams būti pasiruošus iš anksto, kadangi vėliau gali būti tiesiog per vėlu. Apsidraudę „Oncodrop“ draudimu jūs bet kuriuo atveju gausite papildomą finansinę apsaugą, tiesa, nuo vėžio stadijos priklauso suma, kuri jums bus išmokėta.

Vaistai nuo vėžio šiuo metu yra kompensuojami, tačiau supraskite, kad išlaidų gali būti ir kitų. Juk realu, kad net negalėsite eiti į darbą.

Draudimas galioja ir vaikams

Tuo atveju, jeigu jūs apsidraudžiate nuo vėžinių susirgimų, jūsų draudimas galios ne tik jums, bet ir visiems jūsų turimiems vaikams ir įvaikiams. Ir taip, tai tikrai papildomai nieko nekainuos.

Šis draudimas vaikams galioja iki tol, kol jie sulaukia pilnametystės. Kai tai nutinka, jie patys gali apsidrausti – lygiai taip pat kaip ir jūs sudaryti „Oncodrop“ draudimo sutartį penkeriems metams.

Vertins ir pasaulinio lygio specialistai

Jeigu jau nutiktų taip, jog susirgote, jūsų medicininę būklę vertintų ne tik Lietuvos gydytojai, tačiau ir pasaulinio lygio specialistai. „Oncodrop“ draudimas teikia antrosios medicininės nuomonės paslaugą, kuri išties yra labai svarbi ir reikalinga.

Juk net nuėję pas gydytoją dėl peršalimo norime, kad mus apžiūrėtų tikras savo srities profesionalas ir žinovas, o ką jau kalbėti apie rimtas ligas, dėl kurių ant plauko gali pakibti netgi gyvybė.

Taigi, pagalvokite patys – galbūt jūs niekada nesirgote, galbūt proteguojate itin sveiką gyvenseną, tačiau atsarga nedaro gėdos niekam ir „Oncodrop“ draudimas būtų išties tikslinga investicija į saugią jūsų ateitį.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?