Šilutės politikas V. Kainovaitis atsisako mandato

2022-03-26, „Šilokarčemos“ informacija
V. Kainovaitis sprendimą priėmė dėl asmeninių priežasčių.
V. Kainovaitis sprendimą priėmė dėl asmeninių priežasčių.
Jau pasklido žinia, kad vienas daugeliui gerai pažįstamas politikas palieka Šilutės rajono savivaldybės tarybos narių gretas.

Pokyčiai laukia Tarybos narių grupės frakcijos, kurią sudaro Lijana Jagintavičienė, Edvardas Jurjonas bei Vladas Kainovaitis. Pastarasis ir nutrauks veiklą Šilutės rajono savivaldybės taryboje.

Visuomeninio rinkimų komiteto „Už žmonių valdžią“ lyderė Daiva Žebelienė patvirtino, kad Tarybos nario mandato atsisako bendražygis V. Kainovaitis.

Politikas priesaiką davė praėjusių metų liepos 28-ąją – po to, kai D. Žebelienė nusprendė palikti pareigas Šilutės rajono savivaldybės taryboje ir buvo paskirta Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja.

Iki tol verslininkas V. Kainovaitis jau buvo ėjęs Tarybos nario pareigas. Jis „Šilokarčemai“ teigė, kad sprendimą nutraukti veiklą Šilutės rajono savivaldybės taryboje priėmė dėl asmeninių priežasčių.

Tapti Savivaldybės tarybos nariu „Už žmonių valdžią“ rinkimų sąraše pagal rinkėjų pasitikėjimo balsus galės UAB „Šilutės polderiai“ vadovas Arūnas Jagminas. Jis politikos pasaulyje nėra naujokas – jau yra ėjęs Tarybos nario pareigas.

Priesaikos žodžius A. Jagminas ištars kovo 31-ąją vyksiančiame Tarybos posėdyje.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skiriate paramai?