Kaip vėl suartėti su partneriu?

2022-04-01, Pranešimas spaudai

Kiekvienuose santykiuose atsiranda silpnumo ir nežinios momentų. Tokiais atvejais, jei norima toliau puoselėti santykius, būtina vėl suartėti. Galima imtis įvairių veiklų bei būdų norint pažinti ir būti pažintam iš naujo. Pateikiame kelis patarimus, kurie padės abipusiam santykių gerinimui.

Atviri pokalbiai

Viena iš svarbiausių santykių vertybių – atviri pokalbiai. Sunku artimai bendrauti su kitu žmogumi, jeigu jis nėra nuoširdus. Rekomenduojama vienas kitam išsakyti net ir skaudžiausias ar keisčiausias mintis, nes tai padeda geriau suprasti partnerio mąstymą. Jei ekspromtu kalbėtis sunku, pabandykite kažkur užsirašyti savo pamąstymus punktais ar tekstu. Taip lengviau įvertinsite savo emocijas ir išvengsite chaoso pokalbio metu. Galite bendrai užsirašyti pokalbio išvadas – jos padės kitų pokalbių metu.

Naujos pramogos

Darniems poros santykiams svarbūs ir nauji potyriai. Pasvarstykite, kokias veiklas galite išbandyti kartu ir imkitės planavimo. Galite aplankyti pasaulio vietas, kuriose nesate buvę, pasimėgauti SPA procedūromis ar paprasčiausiai nueiti į naują restoraną. Tokie užsiėmimai padės išgirsti naujų partnerio minčių ir pačiam atsiverti. Naujos pramogos svarbu ir intymiame poros gyvenime. Aptarę patinkančius potyrius, galėsite artimiau susipažinti su savo ir partnerio seksualine dinamika. Jei norite įsigyti pagalbinių priemonių – apsilankykite „Romantika“ elektroninėje parduotuvėje.

Hobiai ir interesai

Svarbu vienas su kitu dalintis savo hobiais ir interesais. Galite kartu su partneriu išbandyti jo mėgstamas veiklas ir taip išvysti pasaulį per jo arba jos akis. Pasikalbėkite ir partnerį dominančiomis temomis, nes tai atskleis jo žinias ir galimai sužavės. Atraskite hobių, kurie domina jus abu – galėsite diskutuoti ir išbandyti mėgstamas veiklas kartu. Galite pasidaryti savo interesų sąrašą ir žiūrėti, kas sutampa. Svarbu žvelgti į veiklas kaip į eksperimentą – galite bet kada sustoti, jei jums nepatinka.

Normalu, kad santykiuose kartais pasitaiko sunkumų. Kaip ir draugai ar šeimos nariai, partneriai ne visais gyvenimo momentais besąlygiškai sutaria. Jei norite vėl atgaivinti bendrumą, pasikalbėkite atvirai, išbandykite kažką naujo ir domėkitės vienas kito hobiais bei interesais. Santykiai yra kaip kelionė, tačiau svarbu nepamiršti, kad ja mėgaujatės ne vieni.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?