Keturmečio sportiniai pasiekimai stebina ir daug ką mačiusius

2022-04-08, „Šilokarčemos“ informacija

Eljotas Zaremba ir toliau stebina. Keturmetis ir toliau skina pergales, o kovoja su gerokai vyresniais už jį patį. Nuvykus į varžybas, visi jį jau atpažįsta. Turi jis jau ir savo gerbėjų ratą. Klausėme, kas patinka labiausiai varžybose, atsakė: „Kovoti. Darželyje niekas nesimuša, nes tokios taisyklės“.

Svajoja tapti futbolininku

„Kova buvo sunki. Bet kaulų neskauda“, - atsakė į klausimą, kaip jaučiasi keturmetis po savaitgalį vykusių varžybų, E. Zaremba.

Atsakymas buvo aiškus ir į klausimą kas labiausiai patinka varžybose: „Kovoti. Darželyje niekas nesimuša, nes tokios taisyklės“.

Vaikas atviravo, kad treniruotėse dažniausiai tenka kovoti su didesniais už save, nors labiausiai patinka rungtis, kuris stipresnis su bendraamžiais.

Berniukas laikosi drausmingai tėčio Aurimo sudaryto treniruočių grafiko. Per savaitę bėga po 3 km, važiuoja dviračiu 2-3 kartus. Šilutiškiai jau atpažįsta vaiką ir iš toli šaukia: „Bėk, Eljotai, bėk!“ Būna nepatenkintas, jei kas nors ko nors klausia ir už jį atsako tėtis. Vaikas yra perspėjęs, kad jei kažką reikės atsakyti, tai gali padaryti pats, o treniruočių metu nėra ko kalbėti. Priešingai, reikia susikaupti.

Tėvas nuolat stebi vaiko sveikatą – stebi širdies veiklą, pristabdo jei mato, kad sūnus tuoj persistengs.

Varžybų dieną tenka anksti keltis, tačiau Eljotas tai padaro su gera nuotaika ir energija. Visiškai kitaip būna, kai tenka keltis ir eiti į darželį.

Patinka jam ne tik kudo treniruotės, važiavimas dviračiu ir bėgimas. Jis mielai spardo kamuolį. Svajoja užaugęs tapti geru futbolininku.

Kas mažylį motyvuoja? Anot jo tėčio A. Zarembos, po kiekvienų varžybų jo laukia įvairios pramogos – plaukimas baseine, pasišokinėjimas batute ir daugybė kitų jo širdžiai mielų užsiėmimų. Aišku viena, ramiai Eljotas sėdėti nemoka.

Pergalių tik daugėja

Pergalių skrynioje jų vis daugėja. Dalyvavo „Avangardkarate“ turnyre ir iškovojo 2 vietą. Kovojo su šešiamečiais. Saulėtekio maratone 4,2 km amžiaus grupėje iki 8 metų tapo nugalėtoju, „Virtualaus žiemos bėgimo taurėje“ vėl buvo pirmas tarp vaikų iki 6 metų. LBT pirmame etape „Kėdainiai bėga“ iškovojo trečią vietą grupėje, kurioje varžėsi vaikai iki 14 metų. Dalyvavo LBT antrame etape, bėgo „Už Laisvė, Mažeikiai“ 3,3 km., 1 km ir 200 m bėgimuose, „Žiemos akvatlono taurės“ 200 m plaukime ir 400 m bėgime.

Laisvės gynėjų dieną Klaipėdoje amžiaus grupėje iki 6 m. iškovota pirma vieta. „Open Jurbarkas“ MMA/K1 champion chip“ kovų turnyre sėkmingai įveikė šešiamečius ir tapo nugalėtoju. Tada ir patys teisėjai stebėjosi vaiko gabumais ir noru kovoti.

Jis buvo ir „OCR Lithuania“ dalyvis bėgime su kliūtimis. Dalyvavo ir žiemos žygyje Palangoje. Čia savo amžiaus grupėje 6 km distancijoje vėl lygių neturėjo.

Kovą dalyvavo virtualiame bėgime „Bėgimas už Ukrainą“. Čia vėl pergalė buvo jo rankose – be problemų įveikė net ir šešiamečius.

„Avangard“ imtynių varžybose Klaipėdoje vėl visų akis džiugino savo kova ir vėl neturėjo lygių. Namo parsivežė nugalėtojo taurę.

Čia tik keletas paminėtų sporto renginių, kuriuose dalyvavo Elijas. Dabar jau turi parengtą varžybų grafiką iki pat rugpjūčio mėnesio. Artimiausios – Druskininkuose, kur dalyvaus ir bėgikai iš kitų šalių. Čia keturmetis bėgs 5 km distanciją. Ruošiasi dalyvauti Kaune vykstančiose Lietuvos kudo „Cunamis taurė“  varžybose. Rimtas čempionatas „Open Baltic MMA Champion ship“ bus tarptautinis kovos menų turnyras. Jame Elijas kovos vėl šešiamečiais. Kauno maratone bėgs 5 km distanciją. Čia kovos su tais, kurie už jį vyresni.

Laukia ir išbandymas B. Abromaičio triatlono taurės varžybose Panėvežyje. Čia vaiką kvietė dalyvauti pats Triatlono federacijos prezidentas Saulius Batavičius. Berniukas turės plaukti 200 m ir iškart važiuoti dviračiu 5 km, o po to nubėgti 1 kilometrą.

Balandis baigsis Lietuvos mokinių (jaunimo, jaunučių ir vaikų grapling gi/nogi) imtymių turnyru Ukmergėje.  Kaip seksis, skaitytojus būtinai informuosime.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?