Valdančiojoje koalicijoje – „tvarkiečiai“, socialdemokratai ir „valstiečiai“

2015-03-11, Stasys BIELSKIS
Spaudos konferenciją surengusieji politikai pranešė, kad jų partiečiai Taryboje sudarys valdančiąją koaliciją. Iš kairės – V. Pavilonis, S. Šeputis, V. Laurinaitis. E. Lukošiaus nuotrauka
Spaudos konferenciją surengusieji politikai pranešė, kad jų partiečiai Taryboje sudarys valdančiąją koaliciją. Iš kairės – V. Pavilonis, S. Šeputis, V. Laurinaitis. E. Lukošiaus nuotrauka

Vakar, kovo 9-ąją, žurnalistus į spaudos konferenciją pakvietė partijos „Tvarka ir teisingumas“ Šilutės skyriaus pirmininkas Vaidas Pavilonis, šios partijos narys, Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, Lietuvos socialdemokratų partijos Šilutės skyriaus pirmininkas Sigitas Šeputis bei Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šilutės skyriaus lyderis Virgilijus Pozingis. O pakvietė todėl, kad norėjo pranešti, jog būsimosios kadencijos Savivaldybės taryboje pastarosios trys partijos sudarys valdančiąją daugumą. Iš 24 narių Taryboje šių trijų partijų atstovų yra 13.

Primename, kad 6 socialdemokratai tapo Tarybos nariais, tai – S. Šeputis, Algis Bekeris, Alfredas Stasys Nausėda, Algirdas Balčytis, Alfonsas Vanagas ir Arūnas Pupšys. Taryboje bus ir 5 „tvarkiečiai“ – V. Laurinaitis, Steponas Kazlauskas, Vaidas Bendaravičius, V. Pavilonis bei Gintaras Bružas. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą atstovaus V. Pozingis ir Genovaitė Kimbrienė.

Spaudos konferenciją pradėjęs V. Laurinaitis sakė, kad tokia koalicija galės puikiai dirbti Šilutės krašto naudai. Jis teigė norįs pranešti tai todėl, kad žmonės, kovo 15-ąją eidami balsuoti, t. y. rinkti merą, žinotų, su kokia komanda jis ruošiasi ketverius metus dirbti naujojoje Taryboje.

S. Šeputis sakė, kad Šilutės socialdemokratai nutarė antrajame rinkimų ture palaikyti V. Laurinaitį. „Gavus 25 procentų rajono žmonių pasitikėjimą tylėti toje vietoje nevalia ir į krūmus lįsti irgi nevalia. Šiandien dar kartą pakartoju, kad mūsų partiečiai palaikys V. Laurinaitį“, - kalbėjo socialdemokratas S. Šeputis.

V. Pozingis sakė, kad jo partijos nariai tikėjosi geresnių rinkimų rezultatų, bet „kokie jie yra, su tokiais ir reikia susitaikyti“. Jis taip pat agitavo balsuoti už V. Laurinaitį ir teigė, kad šį žmogų pažįstantis jau 12 metų. Pasak V. Pozingio, turi būti pradėtų darbų tęstinumas, tad būsimoji valdančioji koalicija yra pasirengusi visa tai padaryti.

„Iš tikrųjų labai džiugu, kad pagaliau Šilutės savivaldybėje rinkimuose nugalėjo, žmonių pasitikėjimą gavo rimti kiekiai tam tikrų partijų atstovų, - džiaugėsi „tvarkietis“ V. Pavilonis. – Aš manau, kad tai bus tikrai rimta koalicija“.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!