Pamario vaikai garbingai varžėsi su bendraamžiais iš didmiesčių

2022-04-08
Šilutės sporto mokyklos auklėtinė Andrėja Šimkutė, iškovojusi bronzos medalį bėgdama 600 metrų.
Lietuvos vaikų (iki 13 m.) lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionate Panevėžyje bronzos medalį laimėjo Šilutės sporto mokyklos auklėtinė, dvylikametė bėgikė Andrėja Šimkutė (trenerė Lina Leikuvienė).

Panevėžyje rungėsi didmiesčių ir rajonų vaikai. Čempionatas surengtas kovo 19 dieną. Jaunieji provincijos lengvaatlečiai garbingai varžėsi su Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Marijampolės bendraamžiais. Pavyzdžiui, Priekulės atstovas Joris Broška greičiausiai bėgo 60 metrų. Jo laikas – 8,35 sek. Faustas Michniovas (Švenčionys) pirmas finišavo bėgdamas 200 m – 27,77 sek. 2 kg rutulį toliausiai nustūmė Kamilė Nemčiauskaitė (Šilalė) – 11,37 m. Gabija Preibytė (Telšiai) laimėjo 60 metrų barjerinį bėgimą – 10,82 sek. Bėgdama 600 metrų pasižymėjo ir šilutiškė Andrėja Šimkutė. Ji finišavo trečia – 1:53,35 min. Greičiausia buvo klaipėdietė Gaellė Zilys – 1:49,50 min. 600 metrų bėgęs Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Mantas Budrikas užėmė penktą vietą. Jis distanciją įveikė per 1:53,77 min. Tai jaunių pirmo atskyrio rezultatas.

Pirmas finišavo vilnietis Aldas Šimkevičius – 1:46,73 min. Penkta liko ir šilutiškė sprinterė Agnė Naruševičiūtė, bėgusi 60 metrų barjerinį bėgimą – 11,72 sek. Treniruočių draugė Elinga Simaitytė užėmė devintą vietą – 12,84 sek. Šuolio į tolį varžybose švėkšniškis Mindaugas Urmulevičius (treneris Audrius Urmulevičius), nušokęs 4,14 m, užėmė septintą vietą. Čempionu tapo Rapolas Juknius (Panevėžys) – 4,93 m.

Čempionate neblogai pasirodė ir Pagėgių savivaldybės sportininkai (trenerė A. Jankantienė). Pagėgių garbę gynė bėgikai Ignas Vaidžiulis, Vitenis Urbikas, Samanta Smoliakova (60 m), Greta Alesiūtė, Erikas Merkelis (200 m), Luka Lukošiūtė (1 000 m), Emilis Zongaila (šuolis į aukštį, šešta vieta – 1,35 m), Eimantas Žiogas (šuolis į tolį, penkta vieta – 4,24 m).