Šilutę šiurpinęs paauglys teisiamas už seksualinį mažamečių prievartavimą

2022-04-14

„Visai Šilutei gerai žinomas šešiolikametis, vogęs smurtavęs, terorizavęs bendraamžius, žiauriai elgęsis su gyvūnais, dabar – vėl teisėsaugos akiratyje. Dar nepilnametis, ūmiu būdu pasižymintis šilutiškis teisiamas už seksualinį mažamečių prievartavimą“, - rašo portalas 15min.lt.

Į Klaipėdos apygardos teismą praėjusių metų pabaigoje sulaikytas paauglys atėjo drąsiai. Šešiolikametis nesikuklindamas rėžė, kad žurnalistai jam „p****“. Jis prisipažino mušęs bendraamžį, tačiau neigęs seksualinius nusikaltimus. Šiuo metu socializacijos centre sostinėje teismo nuosprendžio laukiantis paauglys – gerai žinomas Šilutėje. Pernai socialiniuose tinkluose išplito vaizdo įrašas, kuriame matoma, kaip mušamas iki pusės nuogas vaikinas.

Tuomet penkiolikmetis praktiškai trypė bendraamžio galvą, spardė, keikėsi. Taip sulaužytas žandikaulis, išmušti dantys. Smurtautojo nesustabdė ir aukos atsiprašinėjimas, ir aplinkinių prašymai liautis. Aiškėjo, kad auka mušama už „bazarą“ ir neva išprievartautą paauglio draugę. Vėliau sumuštas vaikinas buvo gydomas Klaipėdos vaikų ligoninėje.

Jis teistas ir už vagystes, turto prievartavimą. Dar būdamas pradinukas buvo patekęs į atsakingų tarnybų akiratį, kai išdūrė katinėliui akis. Po to be tėvų augantis vaikas buvo išvežtas į socializacijos centrą, tačiau sugrįžęs toliau šiurpino miestą.

Teismo posėdis Klaipėdoje vyksta už uždarų durų. Apie paaugliui mestus sunkius kaltinimus, už kuriuos jam gresia įkalinimas iki trylikos metų, nekalba nei prokurorė, nei advokatai, nei teisėja. Kaltinamasis – nepilnametis, tad byla yra itin jautraus pobūdžio. Į pirmąjį posėdį atvyko ir liudininkai. Kitas posėdis numatytas gegužę.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?